Понеділок, 22 Квітня, 2024

У Полтаві побудують Палац боротьби та боксу

Поблизу спортивної дитячої школи з плавання №3 у Полтаві, побудують Палац боротьби та боксу. Далі на poltava-future.

Полтавська обласна рада звернулася до ОДА та міської ради Полтави з заявою про взяття у свою власність  недобудованого закладу для спортивних занять, що по вулиці Європейська 9а.

Майбутній палац перейде під опіку департаменту будівництва, містобудування й архітектури Полтавської ОДА, який проконтролює процес будівництва та здасть будівлю в експлуатацію.

Історія створення проекту Палацу боротьби та боксу тягнеться ще з 2016 р., але у міської влади так і не вийшло його вдало реалізувати. А завдяки президентській програмі “Великого будівництва” та підтримці обласної ради Полтави, заклад увійде в сотню дитячо-юнацьких шкіл рекомендованих до реконструкції. 

За архітектурними проектами, які були розроблені до цього, Палац матиме три поверхи та матиме загальну площу близько 6000 кв.м. В будівлі передбачено ліфт,медпункт, місця для відпочинку, роздягальні, тощо. Глядацькі трибуни будуть здатні розмістити близько 1500 людей. 

На першому поверсі буде знаходитись футбольне поле, на другому – боксерський зал та зали для різних видів єдиноборств, а також лазні, масажні кімнати і міні-басейн.

Третій поверх планують повністю відвести для проведення засідань та конференцій, і розміщення адміністративних офісів.

Приміщення Палацу буде оснащено камерами відеоспостереження, сучасними засобами протипожежної безпеки та екстрених викликів медперсоналу та рятувальників. 

Тендер на проект здобуло полтавське ТОВ “НЕОІНЖИРІНГ”, а вартість самої розробки коштуватиме 648 тис.грн. Проектувальна компанія також пропонує відійти від класичної форми будівлі у формі чотирикутника, а побудувати Палац у формі багатокутника з прямокутним дахом та “ламаними” лініями. 

Але зауважимо, що остаточні плани архітектурних проектів ще не затверджено.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.