Понеділок, 20 Травня, 2024

Реконструкцію парку “Перемога” будуть фінансувати за бюджетні та кредитні кошти

Полтавський міський виконавчий комітет доручив парку “Перемога” укласти договір з Департаменту будівництва Полтавської ОДА з ціллю залучити його до процесу ремонтування парку. Зокрема, в парку хочуть зробити урбан-парк, який проспонсують програми Президента України: “Велике будівництво” та “Здорова Україна”. Загалом, Полтава хоче витратити на реконструкції в парку порядку 120 мільйонів гривень. Їх вона буде брати в кредит. Іншу частину фінансуватимуть держава та область. Далі на poltava-future.

Що там зроблять?

Полтавська міська влада дозволила Департаменту будівництва побудувати екстрим-локацію у парку. Раніше облаштовувати її хотіли саме за допомогою коштів з місцевого бюджету, навіть минулого вересня виділили 800 тисяч гривень. У адміністрації парку говорять: в майбутній зоні для екстремального відпочинку можна буде займатись не лише катанням на скейтборді, а й влаштовувати танці з брейк-дансу та інших видів спортивного танцю, також стануть можливими заняття з кросфіту та тренування з сучасними софтбоксами. Локацію будуть завершувати в тому числі вже й за кошти з обласного бюджету.

Також у парку планують замінити оглядове колесо. За інформацією, нове приїде до Полтави з Італії й буде трохи вище за попереднє. Старе ж колесо в хорошому стані, то ж йому можуть зробити косметичний ремонт та продати до іншого міста. Однак, у адміністрації самого парку поки не бачать підстав для заміни оглядового колеса у найближчі роки.

У різні скликання депутатів загальна вартість реконструкції парку варіювалася у коридорі між 200 і 500 мільйонами гривень. То ж, залучені кредитні кошти будуть здатні покрити лише певну частину витрат на ремонт.

До слова, міський парк “Перемога” планують реконструювати останні щонайменше п’ять років. Неодноразово на різні проєктування витратили не менше 5 мільйонів гривень. Зрештою, цього літа міська рада підписала договір з державним “Укргазбанком” на взяття кредиту, сума якого становить 420 мільйонів гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.