Неділя, 21 Липня, 2024

На Полтавщині хочуть реконструювати музей-заповідник Миколи Гоголя

У селі Гоголевому, що в Шишацькому районі планують відремонтувати один із туристичних магнітів Полтавщини – будівлю батьківського дому музею Гоголя. За інформацією з державного порталу публічних закупівель Prozorro стало відомо, що капітальний ремонт та відновлення будинку оцінено майже у 351 тисячу гривень. Далі на poltava-future.

Які роботи мають бути виконані?

Під час реставраційний робіт у заповіднику мають розібрати стару підлогу, встановити бетонні фундаменти, цементна стяжка, армувати за допомогою дротяної сітки стяжки, встановити пароізоляційний шар на плоскі поверхні, улаштувати одношарові основи. До того ж, за час реконструкції мають здійснити обшивку бокових стін на сходах демократичними панелями.

До того ж, крім внутрішніх робіт у будівлі музею, планують ще улаштувати асфальтобетонне покриття на доріжках та тротуарах біля дому.

Чим цікавий цей музей?

Музей-заповідник Миколи Гоголя є в державному переліку туристичних маршрутів. Також він є одним із магнітів для туристів, які забажали відвідати Полтавський край. Бо ні для кого не секрет, що одна з перших асоціацій, коли зазвучить слово “Полтавщина” – це відомий письменник Микола Гоголь та містика, з якою він був пов’язаний.

Окрема цінність музею – це його ставки. Там можна ловити рибу й їсти її. До речі, працівники музею та організатори можуть влаштувати ціле шоу, яке не може не зацікавити будь-якого туриста. Вони можуть переодягатися у різноманітних гоголівських персонажів, влаштовувати різні інсценування з творів поета, а також проводити різні цікаві тематичні екскурсії по території музею, що залишить по його відвідинам купу яскравих емоцій та приємних спогадів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.