Четвер, 23 Травня, 2024

До історичних місць Полтави за туристичними вказівниками

По вул. Соборності в Полтаві встановлять туристичні вказівники та інформаційні пілони. Далі на poltava-future.

За рішенням виконкому Полтавської міської ради від 2 грудня 2021 р., в історичній частині міста розмістять елементи туристичної навігації, які допоможуть туристам та гостям міста відвідати найпопулярніші маршрути.

Вказівники розроблені у формі стрілочок та мають написи українською і англійською мовами. Відтак, знайти Білу альтанку, Краєзнавчий музей, музей-садибу Котляревського, Сонячний парк, Монумент слави, Пам’ятник Т.Шевченку, Пам’ятник М.Гоголю та інші цікаві локації стане значно простіше.

Фото ескізів вказівників

Інформаційні пілони також будуть двомовними і матимуть розміри 1х2,5 м. Їх планують установити в Корпусному парку та на Соборному майдані вже найближчим часом. На них буде більш детальна інформація про роки заснування пам’ятки, історичні дані та карта.

Фото ескізів інформаційних пілонів

Полтава не перший рік працює у напрямку розвитку туризму. Але навіть маючи цікаву та багату історію не завжди вдається акцентувати на ній увагу. Туристичні вказівники – це один із дієвих  методів, які формують імідж міста. Мешканці можуть не помітити змін, але людей, які завітають до Полтави вперше, обов’язково зацікавить подібна інформація.

Створення та розміщення навігаційних елементів дуже важлива сторона в розвитку міста. Вказівники стають незамінними помічниками у разі відсутності інтернету чи не завжди коректної роботи систем GPS на смартфоні. Це найпростіша і найдоступніша інформація, яка допомагає пересуватися містом. А сучасний і стильний дизайн вказівників обов’язково привабить увагу туристів своєю естетикою.

Тож лишається тільки дочекатися нового туристичного сезону 2022 р. та оцінити дієвість нововведень влади міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.