Понеділок, 22 Квітня, 2024

 Прокат електросамокатів у Полтаві: альтернатива автомобілям та громадському транспорту

Ще місяць тому на полтавських дорогах значно поменшало машин, а громадський транспорт припинив курсування. У країні була криза пального, купити кілька літрів горючого означало витратити тижневий сімейний бюджет. Велосипед є не у всіх, так само і бажання крутити його кілька кілометрів. Тому на вулицях почала з’являтися реклама з незвичайною альтернативою – електросамокатами. Спочатку містяни озброїлися скептицизмом і дивилися на них підозріло, а згодом на чолі з молоддю почала освоювати сучасний вид транспорту, пише poltava-future.com.ua.

Прокат електросамокатів у Полтаві 

Вже два роки поспіль у Полтаві працює сервіс з прокату електросамокатів. Самокати розставлені у різних частинах міста на спеціальних парковках. Розпізнати їх можна по однаковому брендуванню та синьому кольору. А за допомогою додатку на смартфоні, їх можна самостійно орендувати. Оплата у додатку відбувається допомогою вашої банківської картки. А залишити транспортний засіб можна в будь-якій найближчій стоянці, яку покаже вам додаток.

Минулого року містом курсували вже півтори сотні таких електроконей. Проте торік їх використовували радше для розваги, каталися в центрі міста. Тепер користування електросамокатів видається непоганою альтернативою громадському транспорту, який до цього ходив з перебоями. Або власному автомобілю, пальне для якого зараз може вдарити по гаманцю. 

Тож орендувати чи ні?

Дуже гарною перевагою електросамоката є те, що він не потребує водійських прав. Тобто транспорт доступний для підлітків і тих, хто невпевнено водить машину. 

До того ж переважна більшість людей зможуть навчитися користуватися електро самокатами за досить короткий проміжок часу.

 З іншого боку, перевага електричних самокатів полягає в тому, що вони можуть значно скоротити викиди парникових газів порівняно з використання автомобілів чи автобусів. Звичайно, є частина викидів, є які продукує цей транспорт, бо електроенергія виробляється за допомогою горючих копалин, але вона нижча від транспорту на пальному.

Такий електротранспорт набагато дешевший, від машини чи мотоцикла. Якщо ви втомилися їздити за продуктами на велосипеді, то електросамокат буде гарною альтернативою, що не потребує фізичної роботи. Або якщо у вас проблеми зі здоров’ям і фізичні навантаження протипоказані.

Катання на електросамокатах у компанії, наприклад, це дуже весело. Зараз набирають популярності екскурсії на них, бо огляд визначних пам’яток дуже зручний з транспорту, у якому тобі не заважають стекла тощо. Більше того, завдяки його невеликому розміру, самокат може легко проїхати по вузьких вуличках, сквериках, парках, його легко припаркувати.

Дискомфорт у використанні електросамокатів, в першу чергу, може виникати через те, що їх потрібно постійно заряджати. Ви можете зупинитись на будь-якій ділянці дороги з розрядженим акумулятором, часто це призводить до аварій на дорогах.

Електросамокат не зможе відвезти вас на великі відстані або з усім необхідним спорядженням, великими сумками. До того ж цей вид транспорту має певні обмеження для людей з надмірною вагою. На кожному такому пристрої вказана максимальна вага людини, яка може ним користуватися.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.