Четвер, 23 Травня, 2024

“Картку полтавця” будуть продавати через агентів та у Інтернеті

У січні наступного року планують встановити у комунальному громадському транспорті Полтави спеціальні валідатори для безготівкової оплати за проїзд. Тестування нової системи пройшло без якихось проблем. То ж, їх хочуть ввести в експлуатацію якомога швидше. Далі на poltava-future.

Але для початку роботи необхідно затвердити дизайн картки. Після цього їх надрукують та планують продавати через мережу Інтернет, а також через агентів, яких зараз підшукує фірма “Фарго-сістемс”.

Що ще відомо?

Також, на базі комунального підприємства “Полтаваелектроавтотранс” вже облаштовані місця для обслуговування та підзарядки валідаторів, через які можна буде розрахуватися за проїзд е-квитком. 

Крім цього, вже організували надання класу для навчання працівників, що будуть користуватися цими валідаторами, а також вже розроблено графік навчань. Паралельно з цим, йде сприяння тестування нових апаратів у громадському транспорті Полтави.

Незабаром, виконавчий комітет хоче змінити певні положення у договорі з фірмою-виконавцем. Тепер, компанія ТОВ “Фарго-сістемс” буде отримувати 9,9 % від тої суми, яку отримуватиме фірма-перевізник з використанням системи оплати е-квитком. З цих грошей свою комісію у розмірі 2% отримає банк. До того ж, 38 відсотків будуть відраховуватися в якості податків. Деяка сума витрачатиметься на процесинг, зрештою, компанії дістанеться всього 2% з цих коштів.

Успішне тестування нової системи відбулося наприкінці листопада на одному з полтавських маршрутів. Тоді використовувались ручні валідатори.

Фірма “Фарго-сістемс” впровадженням електронного квитка буде займатися у колаборації з іншою компанією-дилером “SymbolTransport”. На їх рахунку є успішно введені проєкти е-квитка у інших містах України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.