Понеділок, 22 Квітня, 2024

Які компоненти найчастіше виходять із ладу у смартфонах від APPLE? 

Американська продукція Apple славиться своєю надійністю. Недарма їхній флагманський смартфон вважається одним з найпопулярніших мобільних пристроїв у світі. Однак будь-кому цікаво, які деталі телефону зношуються найшвидше? 

Американський бренд з історією

Apple була заснована в 1976 командою на чолі зі Стівом Джобсом. Проте айфони були першими пристроями, які спочатку створювалися у невеликому гаражі. Компанія зосередилася на виробництві персональних настільних комп’ютерів під назвою Apple I та Macintosh. У 2001 році було відкрито перші стаціонарні магазини, пізніше і великі оптові бази. Наступним популярним пристроєм був так званий iPod – портативний музичний плеєр. У 2007 році Джобс оголосив про перший прототип iPhone, який протягом 30 годин після випуску мав величезний успіх – було продано 270 тисяч одиниць.

iPhone — один із найпопулярніших смартфонів у світі

Усього за рік з моменту випуску першого айфону Apple досягла результатів, які зробили її третім за величиною постачальником телефонів у світі. Ця модель зробила повну революцію в цифровому світі смартфонів, а з огляду на доступність деталей проблем з їх обслуговуванням не виникало. Більшість магазинів та оптовиків доклали всіх зусиль, щоб мати у своєму асортименті останні моделі. Комерційний успіх Джобса зробив пристрої Apple надзвичайно популярними незалежно від таких аспектів, як вік користувачів або країна, в якій вони знаходяться.

Що найчастіше замінюють у айфонах?

Чимало користувачів телефонів iPhone цікавляться, які деталі доводиться міняти найчастіше? Це акумулятори чи якісь інші компоненти? 

  1. Батарея

 Це, безсумнівно, одне з найважливіших елементів, якого неможливо функціонування будь-якого електронного пристрою. Термін служби акумулятора обмежений, але його можна легко замінити на новий. 

  1. Системні роз’єми

Через часте підключення адаптера живлення або навушників порти підключення часто виходять з ладу. На щастя, як і у випадку акумулятора, достатньо замінити несправний компонент, щоб обладнання могло функціонувати як нове. 

  1. Задня кришка корпусу

Внаслідок падіння часто страждають елементи корпусу, у яких утворюються сколи чи тріщини. Щоб відновити цілісність та герметичність телефону, рекомендується вибрати нову кришку для айфону за посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/zadnie-kryshki/brand/apple

Продукція Apple, яка не є найдешевшою на ринку, потребує хороших запчастин, тому не намагайтеся заощаджувати на цьому і вибирайте лише перевірених постачальників.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.