Четвер, 23 Травня, 2024

Як вибрати запчастини для іномарок?

Підбір деталей для іномарок зараз не так легко здійснити. Автомобілі зараз мають відмінну якість, високу надійність. Але навіть це не забезпечує їм відсутність поломок або можливих аварій. Грамотно підібрані запасні деталі допоможуть зберегти автомобіль набагато довше в хорошому стані. Продають деталі в магазинах, дилерських центрах, інтернет-магазинах. Можна також зробити замовлення запчастин по він номеру.

Всю продукцію ділять зазвичай на 3 види: оригінальна, неоригінальна, та, що була в застосуванні (б / у). Які ж запчастини для автомобіля краще вибирати?

Особливості оригінальних автозапчастин

Заводи-виробники випускають саме оригінальні деталі. Також є компанії-партнери. У них є офіційний дозвіл використовувати технології з матеріалів, які були запатентовані. У таких виробів завжди є маркування фірми, упаковка. Також є унікальний номер. Всі деталі випробовують на міцність, якість.

Оригінальні деталі хороші тому, що:

  • надійні і можуть прослужити довше, адже також є гарантія від виробника;
  • всі деталі ідеально підійдуть один до одного;
  • браку практично немає;
  • є захист від копіювання, фальсифікації, її складно підробити.

З недоліків можна назвати:

  • високу ціну;
  • іноді потрібно очікувати поставку тривалий час.

Щоб оригінальні деталі точно підійшли, потрібно купувати їх за допомогою назви він-коду або оригінального номера.

Неоригінальні запчастини

Де б ви не були (в Полтаві, Києві чи Одесі), виробництвом неоригінальних частин займаються підприємства без ліцензії. Параметри деталей можуть відрізнятися. Технології та матеріали часто відрізняються від оригінальних. “Плюсами” неоригінальних деталей є:

  • доступна ціна;
  • велика кількість виробників;
  • багато запчастин на ринку.

Тут якість може бути дуже доброю чи поганою. Заздалегідь буде складно зрозуміти. Є також ризик, що деталь не підійде точно. Її доведеться доточувати, міняти під потрібний розмір.

При покупці орієнтуйтеся на всі ці моменти. також звертайте увагу на відгуки. Краще купувати у перевірених брендів і компаній. Лише вони можуть надати найбільш якісні деталі. Американські, японські та європейські компанії заслуговують на більшу довіру. А ось азіатські – під питанням.

Тому вибирайте не тільки за показниками, але і за своїми фінансовими можливостями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.