Вівторок, 16 Квітня, 2024

Популярні варіанти працевлаштування чоловіків і жінок

Якщо звернутися до статистики, то 70% українських претендентів шукають вакансії саме за допомогою мережі інтернет, багато хто з них використовують саме онлайн-сервіс OLX Робота.

Цей сервіс дуже простий у використанні – розбереться кожен, слід просто вибрати параметри, що вас цікавлять, і буде отриманий доступ до великої бази вакансій, що регулярно оновлюється. Ось чому, якщо потрібна в конкретному місті робота Кременчук запропонує свій набір оголошень, а Полтава – свій. Не потрібно буде витрачати час на невідповідну інформацію, можна оперативно знайти потрібний варіант і відразу ж відправити роботодавцеві резюме.

Популярні пропозиції для чоловіків

За допомогою сервісу OLX Робота можна знайти найбільш популярні пропозиції про працевлаштування для чоловіків. На першому місці за популярністю вже давно влаштувалися професії з категорії «продажу». Ця пропозиція дуже широка, в неї входить:

  • персонал для роздрібної торгівлі;
  • менеджери продажів;
  • торгові представники брендів;
  • начальники відділів продажів.

Зарплата таких фахівців коливається в широкому діапазоні, адже не можна порівняти завдання і обов’язки представників першої групи з останньою. Часто діяльність «продажника» в Україні не потребує досвіду, тому вакансія – справжня знахідка для перспективних новачків.

Ще однією популярною професією можна назвати водія, причому потрібні найрізноманітніші фахівці: водій таксі, самоскида, фури, водій-експедитор, водій-інструктор. Є з чого вибрати, адже, якщо говорити про всю країну, на OLX Робота можна знайти понад 4500 вакансій.

Популярні пропозиції для жінок

Що ж стосується пропозицій роботи для представниць прекрасної статі, то найчастіше це продавець-консультант з продажу одягу, взуття, косметики, парфумерії. Здобувачка повинна володіти такими якостями, як дипломатичність, стриманість, терплячість. Не менш важливі товариськість, вміння слухати, позитивний настрій. Вакансію продавця-консультанта можна знайти практично в будь-якому українському місті.

Клінінг-менеджер – ще один популярний напрям, це робота з гнучким графіком по підтримці приміщення в чистоті. Спеціаліст з прибирання отримує оплату за кожен прибраний об’єкт, отже, самостійно може регулювати свій дохід і обсяг роботи.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.