Четвер, 23 Травня, 2024

На завершення будівництва спортивного комплексу в авіамістечку хочуть виділити 16 мільйонів гривень

На засідання Полтавської обласної ради, що відбудеться 9 грудня планують винести рішення про виділення коштів на завершення будівництва спортивного комплексу на території мікрорайону Авіамістечко. Планується виділення 16 мільйонів гривень. Раніше зазначалося, що роботи мають бути завершені 1 грудня. Але вчасно завершити справу не вдалося. Далі на poltava-future.

Який стан речей зараз?

Зараз територію комплексу облагородили висадкою хвойних рослин, монтується система водопідготовки та йде внутрішнє оздоблення об’єкту. Також на території спортивного комплексу вже облаштований тепловий пункт. Загалом же, спорткомплекс буде допомагати розвиватися на Полтавщині таким видам спорту, як: плавання, триатлон, водне поло, сприятиме фізичній підготовці веслувальників, боксерів та борців. Також цей спортивний об’єкт буде надавати можливість розвиватись спортсменам, що мають інвалідність – це дефлімпійські та паралімпійські види спорту.

У комплексі планують встановити басейни – на 50, 25 та 6,5 метрів відповідно. Великий басейн буде мати вісім доріжок і має відповідати всім європейським стандартам для проведення різноманітних міжнародних змагань. Будівля спорткомплексу також буде мати усі можливості для доступності та безпеки для людей з особливими потребами.

Спортивно-видовищний комплекс по вулиці Петра Юрченка, 1а будують за програмою “Велике будівництво” Президента України Володимира Зеленського. До слова, цей комплекс будують в Полтаві ще з 2007 року. Його декілька разів передавали з балансу міста на баланс області. Також, неодноразово змінювалась й проєктна вартість побудови: від 15 мільйонів гривень на початку процесу будівництва до 255 мільйонів гривень станом на листопад поточного року. Врешті, за його побудову взялася держава. Судячи зі стану будівлі зараз, будівництво вже майже закінчилося й невдовзі має відкрити свої двері.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.