Понеділок, 22 Липня, 2024

Полтавський ІТ-бізнес: міф чи реальність на прикладі компанії “Обліксофт”

Загальне зростання українського ринку IT послуг за останні 5 років збільшився в 2,5 раза. Ці цифри яскраво демонструють, як швидко розвивається ринок розробки програмного забезпечення. Україна залучає все більше іноземних інвестицій і стає одним з найкращих варіант для багатьох стартапів і підприємців у всьому світі. Понад 20 років у Полтаві успішно працює та розвивається українська компанія «Обліксофт». Який її основний функціонал та переваги перед міжнародними компаніями, та чому українським замовником, особливо держструктурам, варто придивитися саме до неї — далі у нашому матеріалі на poltava-future.

Чому “Обліксофт” вирізняється з поміж інших полтавських компаній

IT сфера зараз одна з найпопулярніших серед полтавських абітурієнтів, однак вони переважно обирають навчальні заклади Харкова або Києва. Хоча в Полтаві також є два факультети в Політехніці та університеті економіки і торгівлі, де можна освоїти цю професію. Ринок праці у Полтаві представлений переважно аутсорсинговими компаніями, які до того ж пропонують стажування, навчання та спеціальні курси. Переважна більшість з них займається розробкою сайтів, вебпроєктів, мобільних технологій та тестування продуктів для медичної та фінансової індустрії. Серед цих компаній відрізняється одна, засновниками якої стали саме полтавці. 

У 2001 році IT-сфера Полтавщини поповнилася молодою та перспективною компанією «Обліксофт». За кілька років вони вже заявили про себе як про провідну компанію у галузі інформатизації. І вже 20 років утримують свої провідні позиції на ринку IT-технологій на Полтавщині та Сумщині. Компанія є офіційним партнером Microsoft, Бітрікс 24, АЦСК Україна, Інтелект-сервіс та ESET. 

З клієнтами працюють близько 30 фахівців штату, які ведуть роботу з 3 офісів у Полтавській та Сумській областях. На рахунку компанії понад 1,5 тис. клієнтів. 

“Обліксофт” створюють сучасні, інформативні та ефективні сайти для державних та приватних установ. Окрім того, усі працівники добре підковані в українському законодавстві, адже це необхідно для роботи із сайтами. 

Родзинкою їхнього дизайну є створення «Українського Вебдизайну», насиченого легкими символічними мотивами, в українському стилі.. Хоч компанія орієнтується на світові вебстандарти, вони підкреслюють, що оплата їхніх послуг відбувається тільки в гривні — це своєрідний крок до українізації IT технологій. 

Основний функціонал “Обліксофт”

Компанія створила сучасні патріотичні сайти для відділу Держгеокадастру  в Решетилівському районі, у Гадяцькому районі, для шкіл в різних населених пунктах.

До того ж “Обліксофт” займається освітньою діяльністю: проводить вебінари онлайн, деякі зовсім безоплатно. Постійно організовують онлайн конференції, куди запрошують кращих експертів зі сфери управління і організації бізнесу та IT технології. Наприклад, розповідають як підготувати фундамент для ефективних B2B та В2С продажів на новому ринку, як будувати стратегію продажів, комунікувати з клієнтами на західному ринку, формувати цінності та перспективи бізнесу. З початком повномасштабного вторгнення в Україну компанія “Обліксофт” розробила нові стратегії ведення бізнесу та продажів, якими ділиться на власних онлайн зустрічах та вебінарах з колегами. 

Ще одним функціоналом компанії є розробка програмного забезпечення на замовлення. Це допомагає бізнесу отримати персональних помічників у соцмережах, автоматичну обробку заявок та нагадування клієнту, чат-боти, онлайн-чати, вебформи.

До того ж команда має цікаві та змістовні сторінки в соцмережах. Наприклад у їх Facebook можна знайти рекомендації, як просувати свій бізнес та продукти у соціальній мережі Тік Ток або освоїти мобільний маркетинг.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.