Понеділок, 22 Квітня, 2024

Mindy supports – найбільша аутсорсингова ІТ-компанія в Полтаві

Якщо ви заявите полтавському ITшнику, що у Полтаві немає можливості для кар’єрної реалізації в програмуванні, він відповість — це маячня. Справді, багато компаній тут аутсорсингові, але ти скоріше плюс, аніж мінус. Адже вони дозволяють працювати з клієнтами та колегами по всьому світу. Один з найбільших офісів серед ІТ-компанії в Полтаві належить міжнародній аутсорсинговій компанії Mindy supports. Далі на poltava-future.

Хто такі Mindy supports? 

Серед більш ніж 2 тис. працівників в Україні, 450 працюють у Полтавському офісі. До сфери їхніх послуг належать: ШІ та машинне навчання, анотація даних (маркування даних) і збір даних, продажі та маркетинг, підтримка клієнтів, дослідження, дані входу та бек-офісної підтримки. А галузі, які обслуговуються поширюються на підбір персоналу, робототехніку та промислову автоматизацію, інформаційні технології, роздрібну торгівлю та електронну комерцію, сільське господарство та охорону здоров’я. Окрім того, спеціалісти проводять тематичні дослідження, як покращити бізнес-процеси та надавати кращі послуги своїм клієнтам і зменшити загальні витрати. 

Послугами Mindy Supports користуються Paderborn University, iDeals, Robototec, Hilti, Altatec та інші відомі фірми. На сайті можна побачити реальні відгуки від клієнтів з усього світу. Вони переважно визначають виключний професіоналізм співробітників, допомогу в автоматизації, постачаннях в умовах обмеженого бюджету та часу. До того ж командні навички управління проєктами та ефективно організований робочий процес. 

Історія компанії та головні цінності

Історія компанії почалася в далекому 2013 році, спочатку вона була частини великої аутсорсингової ІТ- компанії. Але від’єдналася, після того як вирішила створювати власний продукт та розширюватися. У 2015 році Mindy Supports стає незалежною компанією та користується попитом на послуги анотації, облік офісів, клієнтську та технічну підтримку в різноманітних галузях. 

У 2020-х вони стали провідним аутсорсинговим партнером для кількох компаній зі списку Fortune 500 та Gafam. Засновники відзначають, що за ці роки тривалої співпраці з основними клієнтами дозволили набути нового досвіду, контролю якості та процесів від досить скромних початків до глобальних галузевих стандартів. 

Їхні першопочаткові прагнення — бути незамінним партнером кожного клієнта, з яким працюють. І це уже стало реалізованим та свідчать про талант команди і відданість наданню глобальних послуг. 

Загалом компанія має офісі на Кіпрі, в Польщі, Нідерландах, Румунії, Індії та Україні. Така географічна розгалуженість та чисельність дозволяє надавати всебічну підтримку клієнтам, плавно та швидко запускати нові проєкти, розширювати їх та забезпечувати безперервність бізнесу. Основний напрямок роботи — широкий спектр послуг із анотування та збору даних, а також інші пропозиції ВРО. 

Полтавський офіс має досвідчену команду менеджерів із досвідом роботи. Багато старших співробітників маю досвід в ІТ та службах підтримки клієнтів, що дозволяє впроваджувати передові процеси контролю якості та керувати ними. Своєю перевагою Mindy suppotts вважає те, що можуть швидко розширюватися без шкоди для якості. А працівники отримують можливість цінного досвіду роботи з відомими компаніями ЄС та США, реалізацію потенціалу і кар’єрних амбіцій. 

Усі члени команди налаштовані на постійне вдосконалення та допомагають підтримувати п’ятизіркову репутацію. У планах компанії розширити послуги для активних стартапів, малих і середніх підприємств та великих корпорацій. Основні цінності Mindy Supports, те що вони спільнота, що ефективно працює разом, щоб справді створити щось особливе. Безпека — компанія зменшує ризики та прагне до фізичної та кібербезпеки, ставить її на перши план щодо роботи з клієнтами. Досконалість – вони проти компромісу щодо якості і завжди прагнуть досконалості. У всьому, за що вони беруться, докладають зусиль, відданості та пристрасті. Команда щодня прокидається з натхненням виконувати задану роботу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.