Понеділок, 20 Травня, 2024

Який доводчик дверей вибрати

Це дійсно складне завдання. На ринку, наприклад, на смартел, представлена ​​величезна кількість варіантів дверних доводчиків. Залишається питання, якому же виробу віддати перевагу. Жителі Полтави зможуть легко вирішити цю задачу.

Критерії вибору

Дверні доводчики на сьогоднішній день бувають накладними, підлоговими, прихованими, стельовими. Вибираючи кращий для себе варіант, слід враховувати такі моменти:

 • якість і надійність виробу;
 • гучність роботи. Саме від дверних доводчиків залежить, наскільки голосно будуть відкриватися, і закриватися двері;
 • який вид монтажу потрібен: внутрішній, або ж зовнішній;
 • яке розташування, тип відкриття дверей;
 • розмір, вага дверей;
 • частота використання дверей;
 • від того, наскільки ширші, важчі двері, залежить величина пружини.

Різновиди дверних доводчиків

 1. Накладні доводчики – це варіант, який застосовується частіше інших. Це можна пояснити широким функціоналом. Доступні чотири варіації. Такі дверні доводчики економічні, процес установки – легкий. Все, що потрібно, це мінімум різання, або свердління.
 2. Верхні дверні доводчики застосовують в тих зонах, які характеризуються високою, або середньою прохідністю.
 3. Міцністю, більшою довговічністю в порівнянні з іншими варіантами характеризуються підлогові дверні доводчики. Їх встановлюють у місцях, або в тих приміщеннях, для яких характерний інтенсивний, екстремальний рух.
 4. Приховуваний тип дверних доводчиків спокійно витримує середню, інтенсивну відвідуваність.

Дверні доводчики Dorma

Багато користувачів вже оцінили цей вибір через довговічність, якість та надійність. Вироби від даної компанії характеризуються багатофункціональністю та універсальністю. Їх продукт затребуваний на ринку, асортимент приємно дивує своєю різноманітністю.

Жителі Полтави зможуть вибрати дійсно надійний і якісний виріб в інтернет-магазині «smartel.ua». Якщо залишаються питання, ви не можете визначитися з вибором, експерти допоможуть в цьому. Адже вам потрібна модель, яка буде відповідати вашим запитам, виріб повинен гарантувати безпеку.

Щоб замовити якісні дверні доводчики від відомих брендів, достатньо оформити замовлення на сайті, можна зателефонувати. Не варто розмінюватися, на що попало. Краще акцентувати увагу саме на якісних, надійних, доступних за вартістю системах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.