Неділя, 21 Липня, 2024

Всі переваги автомобільних акумуляторів Bosch і де їх купити в Полтаві

Сьогодні продукція компанії Bosch – це побутова техніка, обладнання для підприємств та, звичайно, комплектуючі для автотранспорту, у тому числі й акумуляторні батареї (АКБ).

У цій статті ми розповімо, чому акумулятор Bosch вважаються найкращими та які види АКБ цього виробника є на ринку.

Чому Bosch це завжди надійно та якісно?

Почнемо з того, що німецька компанія Bosch займається виготовленням акумуляторів для автомобілів майже сто років. За цей час Bosch нагромадила величезний досвід у цій справі та налагодила зв’язки з найкращими світовими виробниками. Відповідно, продукція компанії відповідає всім можливим стандартам якості, а акумулятори бренду – це надійні, довговічні та місткі енергоносії. З таким АКБ ваш двигун запуститься без особливих зусиль за будь-якої, найнижчої температури.

До речі, компанія Bosch, як промислова одиниця, сьогодні представлена ​​більш ніж трьома сотнями великих підприємств і десятками тисяч сервісних центрів. Акумулятори бренду поставляються на складальні підприємства для гуртової та роздрібної торгівлі в 140 країн світу.

Основні модельні лінійки “легкових” АКБ Bosch

Акумулятори Bosch для автотранспорту можна розділити на кілька основних груп. 

Це:

  • легкові авто;
  • комерційний транспорт;
  • мотоцикли.

Серед АКБ Bosch для легкового транспорту найбільшою популярністю в автолюбителів користуються  модельні лінійки:

  • Bosch S3 — за демократичність ціни та надійність;
  • Bosch S4 Silver — за універсальність, найкраще поєднання ціни та якості та за безперебійну роботу в будь-яких кліматичних умовах;
  • Bosch S5 Silver Plus – за тривалий термін експлуатації та стабільну роботу бортових систем за низької температури.

   Далі обговоримо переваги та недоліки акумуляторів Bosch.

 За що люблять і не люблять акумулятори Bosch

 Безперечно, головна перевага АКБ Bosch – це сам бренд Bosch. Компанії пішло друге століття, вона має величезний досвід і відмінну репутацію,  яка щодня підтверджується високою якістю продукції.

Що стосується самих акумуляторів, то тут потрібно відзначити високу міцність їх корпусів. Крім того, пристрої обладнані кришкою з лабіринтною системою, що забезпечує їм більшу герметичність.

Ще один плюс АКБ Bosch — удосконалені решітки електродів, завдяки чому стартерний струм при холодному запуску збільшується на 115%.

Що ще позитивного відзначають користувачі акумуляторів Bosch у цій продукції?

Це мінімальна ймовірність саморозряду, що дозволяє довго не користуватися зарядним пристроєм. Можливість багато разів заряджати-розряджати АКБ, що означає тривалий термін експлуатації. Високу пускову потужність, що дозволяє автомобілю функціонувати за аномально високих і низьких температур.

Щодо недоліків, то їх в акумуляторів Bosch небагато і, на наш погляд, вони не критичні. По-перше, продукція цього бренду не з дешевих, що, втім, компенсується високим рівнем надійності та довговічністю акумуляторів. По-друге, популярність торгової марки Bosch має зворотний бік — цю продукцію часто підробляють. Про це бажано пам’ятати при купівлі та вимагати у продавців відповідні сертифікати для підтвердження оригінальності виробу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.