Середа, 24 Липня, 2024

Що таке кешбек та в чому вигода?

Якщо потрібно назвати один банківський продукт, який не має жодного недоліку, це буде кешбек. Кредит доведеться повертати із відсотками, вигоду депозиту може «з’їсти» інфляція. А ось на кешбек впливає лише активність власника картки без будь-яких обмежень та умов. Розберемося, що це таке і як працює.

Кешбек – це винагорода банку або спеціалізованого сервісу, яка виплачується клієнту за використання послуг. По суті це повернення частини витрачених на оплату товарів та послуг коштів назад на картку, знижка, що постійно діє.

Якщо сфера дії сервісів обмежується кількістю партнерів-учасників програми – магазинами, торговими мережами, кафе, ресторанами, АЗС, салонами краси та іншими компаніями, то можливості банку набагато ширші. На кредитні картки з кешбеком від Unex Bank нараховується відсоток винагороди від будь-яких операцій за фізичного розрахунку на касі, інтернет-платежів, у тому числі в межах кредитного ліміту. Клієнту не потрібно щоразу шукати компанію у списку партнерів сервісу, щоб оформити замовлення з кешбеком – у банків активація опції відбувається автоматично. У програмі не враховується лише невеликий перелік МСС-кодів, з яким можна заздалегідь ознайомитись на сайті банку.

Банківський кешбек легко підключити. Для цього потрібно запросити активацію на сайті банку або в мобільному додатку. Попередньо варто переконатися, що банківська картка підтримує таку опцію. У Unex Bank кешбек доступний користувачам карт Unex Card 2.0 та UnexSmart. Для підключення потрібно вказати свій фінансовий номер телефону, останні 4 цифри номера картки, після чого ввести надісланий в СМС чотиризначний код активації. Кешбек буде автоматично запущений на всіх активних картах, а нарахування почнеться з першої ж транзакції.

Відключити послугу можна аналогічним чином і миттєво — не доведеться готувати будь-які заяви або чекати на відповідь від банку. Ось тільки причини відключення навряд чи виникнуть. Кешбек на карті жодним чином не впливає на повсякденну фінансову активність клієнта — немає мінімальних сум транзакцій або їхньої певної кількості, комісій, платежів та відрахувань банку за підтримку активної послуги. Сама її суть передбачає взаємовигідні умови:

  • клієнт користується постійною знижкою більшість операцій;
  • банк отримує лояльного клієнта, зацікавленого у нарощуванні обсягу використання його послуг.

За допомогою кешбеку на карті можна купувати більше, а платити менше. Це простий та дієвий спосіб заощадження без умисного скорочення витрат. Підключення кешбеку може стати першим кроком на шляху до вдосконалення своїх споживчих навичок та підвищення фінансової грамотності. Він допоможе зменшити витрати, не впливаючи на якість життя, звичний рівень достатку.

Звільнену таким чином суму можна повторно витратити або за її допомогою започаткувати формування особистого резервного фонду. Це особливо актуально для людей з єдиним джерелом доходу та низьким місячним прибутком. Накопичувати в таких умовах вкрай складно, тому на рахунку буде кожна вільна гривня, і кешбек із незначного додатку до карти поступово може перетворитися на додаткову статтю самофінансування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.