Четвер, 23 Травня, 2024

Підставки для iPhone 14 max: види та функції

Сучасні смартфони універсальні і замінюють велику кількість інших пристроїв. Смартфон – це не лише телефон, а й фотоапарат, відеокамера, персональний комп’ютер, навігатор, годинник і багато іншого. Для зручності постійного використання певних функцій: перегляду сайтів, відео, читання книг, екрани смартфонів стають все більшими. Так iPhone 14 Max вже має дисплей 6,7 дюймів. Звісно, що такий великий телефон незручно постійно тримати в руках. Для перегляду фільмів, відеодзвінків, читання незамінною річчю стане підставка для iphone 14 max, що дозволить встановити смартфон на зручній поверхні і здійснювати легке керування пристроєм.

В магазинах представлений великий асортимент підставок для iPhone. Вони відрізняються дизайном та технічними рішеннями. Але в загальному підставки можна поділити на дві великі групи: 

  • стаціонарні підставки чи тримачі
  • вбудовані підставки

Різновиди стаціонарних підставок 

Представляє собою окремий елемент, який не з’єднаний зі смартфоном, встановлюється на необхідну поверхню. Смартфон кріпиться до такої підставки за допомогою кріпильних елементів. Найпопулярніші підставки:

  • настільні тримачі
  • автомобільні тримачі
  • тримачі, що закріплюються на рамці екрана комп’ютера чи ноутбука

Такі підставки можуть бути найпростішими – виконувати лише функцію підтримки смартфона в вертикальному нахиленому положенні. Є також підставки, що дозволяють регулювати кут нахилу, поворотні підставки, підставки з функцією підзарядки iPhone – док-станції. 

Чим більш функціональною є підставка, тим вищою буде її ціна, але і рівень комфорту під час її використання буде теж відповідно високим. Так найдорожчий вид підставок, док-станції, дозволяють бездротово заряджати iPhone і водночас користуватися ним для зручного перегляду сайтів чи відео. Є також моделі, що дозволяють одночасно заряджати інші гаджети Apple: смарт годинники чи навушники. Звичайно, щоб док-станція справно виконувала виконувала всі свої функції і мала довгий термін служби, краще віддавати перевагу продукції відомих виробників

Мобільні вбудовані підставки

Такі підставки найчастіше є складовою чохла для смартфона. Можуть мати різний вигляд, але зазвичай виконують одну функцію – зручно розмістити смартфон у вертикальному положенні на будь-якій площині. У складеному вигляді вони непомітно сховані в чохлі смартфона чи можуть  виглядати як елемент дизайну. Перевагою таких підставок є те, що вони практично невагомі і завжди під рукою у потрібний момент.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.