Четвер, 23 Травня, 2024

Ортопедичний комір Шанцю фіксатор для шийного відділу хребта

Як в ортопедії, так і в невідкладній медичній допомозі шийний комір Шанца корисний для стабілізації, іммобілізації та полегшення широкого спектра скарг. Вносить суттєвий внесок у прискорення процесу загоєння після оперативних втручань та при хронічних захворюваннях.

Для забезпечення комфортної регенерації в асортименті магазину Med-magazin.ua є різні ортопедичний комір Шанца, які можна гнучко використовувати. Величезній гнучкості шиї та потилиці людина зобов’язана хребцям. Травми внаслідок нещасного випадку, хлистова травма та неправильна постава часто є медичними показниками, які можна значно покращити за допомогою іммобілізації.

Універсальні шийні ортези

Він служить круговою пов’язкою на шию, яка ефективно розвантажує структуру шиї. В асортименті представлений м’який ортез для дорослих та дітей, виконані у різних розмірах та кольорах. Анатомічної форми вони стабілізують шийний відділ хребта і завдяки своїм характеристикам забезпечують чудовий комфорт при носінні вдень та вночі. Як має сидіти на шиї комір? За рахунок виїмок для гортані, закруглених країв і м’якого піноматеріалу з приємними для шкіри покриттям, що миється, сидить він зручно. У деяких випадках коло зручно регулювати за допомогою застібки-липучки.

Як довго носити комір розповість лікар-фахівець чи фізіотерапевт. Звичайно, його не слід носити весь день. У середньому 4-5 тижнів.

Ортези для шиї з аптеки

Шийні головоутримувачі зазвичай виготовляються з пінопласту, який за необхідності армується пластиком. Ці медичні ортези покривають пошкоджені або болючі ділянки як захисний шар. Вони запобігають різким рухам, а також підтримують і розвантажують хребці, щоб зменшити дискомфорт і запобігти його погіршенню.

Як доглядати за ортезом для шиї

Для пацієнтів, які використовують напівжорсткий комір тривалої дії, що знаходяться у прямому контакті зі шкірою, такі як комір шийний, дуже важливо утримувати їх у чистоті. Як його чистити і як дізнатися розмір – найчастіші питання всіх пацієнтів. Шийну опору легко чистити. При необхідності можна прати вручну у воді при температурі не вище 30 °C. Однак його не можна м’яти або сушити у сушарці. Злегка стиснувши його, краще залишити його в розгорнутому вигляді в затіненому місці для вільного висихання. Перед повторним використанням продукт повинен бути повністю сухим.

Розміри

  • СН – 5,08 – 6,35 см.
  • S 7,5-8,75 див.
  • М 8,75-10 див.
  • Д 10-11,25 см.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.