Вівторок, 18 Червня, 2024

Karl Lagerfeld, рок-шик і секретні особливості марки

Чоловічий стиль невпинно розвивається, що абсолютно не дивно, оскільки з нього пізніше можна почерпнути щось і для жіночого гардероба, що з певною тенденцією відбувалося в історії моди. В цілому, може здатися, що особливих змін немає, але так було тільки до появи ще одного гравця на фешн-арені, а саме – талановитого модельєра Карла Лагерфельда. Саме він дозволив поглянути на чоловічий гардероб по-новому, відкривши в ньому щось більше, ніж звичний крій. Він привніс в нього брутальність, силу, привабливість і здорове бунтарство, що в симбіозі вкрай приваблює всіх представниць слабкої статі.

Багатьом відомо, що Карл за всю кар’єру встиг співпрацювати з багатьма брендами. Кожному з них він пропонував неймовірні вироби, які були впізнаваними, відрізнялися особливим характером, який був притаманним ДНК компанії. Але створення власного дітища справило на всіх особливе враження, оскільки кардинально відрізнялося від попередніх і транслювало стиль свого творця. Асортимент торгової марки характірізуются напівприталена, але строгими формами – це робить акцент на красі тіла. Завдяки ексцентричним особливостям, які виявлялися в локальному, але кидком декорі, увагу дивиться було легко втримати і підсвідомо змусити розглядати виріб довше за інших. Використання базових відтінків палітри надає загальному вигляду елегантності і шарму.

Karl Lagerfeld був першим брендом, який створив і пояснив світу поняття “рок-шик”, в якому створюються його колекції. Це еклектичне настрій, яке з’єднує класику і дух свободи. Виявляється дане явище в комбінуванні строгих ділових костюмів і шкіряних курток, появі строкатих, рокерських мотивів на трикотажі, яким доповнюється лаконічний і стриманий образ. Все це виглядає незвично, привертає увагу і транслює той ген волелюбний, який метр моди заклав в марку.

Сьогодні, фірмові вироби компанії є улюбленими і затребуваними по всьому світу. Їх з радістю використовують в своїх нарядах як медійні персони, так і модні інфлюенсери. Кожна одиниця крім візуальної складової відрізняється першокласним якістю, що демонструє неосяжну любов до клієнтів. Придбати його товари легко в фірмовому монобрендовому бутіку, або ж використавши онлайн-шопінг. Мультибрендова онлайн-платформа MD-Fashion пропонує великий і тільки оригінальний модельний ряд під легендарним лого “KL” з доставкою по Україні. Переходьте і насолодитеся особливими речами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.