Понеділок, 22 Квітня, 2024

Бути на гребені успіху: де в Полтаві опанувати професію ІТшника

У Полтаві є можливість освоїти багато цікавих та популярних професій. Спеціальність ІТшника тут є в різних варіаціях — з поглибленим вивченням іноземних мов, або з можливістю подальшого викладання в навчальних закладах. А бази практики не обмежується лише Полтавщиною, а виходить далеко за межі України. Тож де провести студентське життя з максимальною користю, якщо ви вирішили стати програмістом — у нашому матеріалі далі на poltava-future.

Замість контрольної роботи – квест

Освіту програміста в Полтаві можна отримати в приватній Комп’ютерній академії «Крок». А вони стали першими в Україні хто отримав ліцензію на вищу IT-освіту. Студенти отримують знання за напрямами графічний дизайн, програмування кібербезпека та мережі. З перших днів навчання студента занурюються у практичну роботу, виконуючи різноманітні кейси. До того ж завдяки тісній міжнародні праці навчального закладу випускники та студенти можуть проходити практику у міжнародних IT-компаніях, які користуються попитом та довірою: Sigma, NiX Solution, Eleks та інші. 

Крім університетської освіти, академія пропонує і шкільну. Загальноосвітня школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій та іноземних мов. Тут вони інтегровані у навчальний процес. Традиційні шкільні предмети поєднується з вивченням програмування, дизайну та розвитком здібностей до бізнесу. Усі класи тут оснащені комп’ютерами, мультимедійними дошками, відеостудіями та лабораторіями. Крім того, спеціалісти школи заявляють, що підготовка державних іспитів відбувається на вищому рівні, а отже дитина не потребуватиме додаткових занять та репетиторів і зможе присвятити вільний час сім’ї та відпочинку. 

Тут є можливість займатися школярам і онлайн. Це така ж загальноосвітня школа, яка має інноваційний підхід та гейміфікацію. Тут замість контрольної роботи — квест, а оцінки це додаткова сила ігровому персонажу дитини.

Університетська освіта в галузі ІТ

Попитом студентів користується Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та робототехніки Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка. Базова кафедра комп’ютерної та інформаційних технологій і систем була заснована в далекому 1998 році, і постійно удосконалювалася за сприяння провідних спеціалістів міста. Займається підготовкою фахівців з інформаційних технологій, аналітики комп’ютерних систем, систем штучного інтелекту, математичного програмування та забезпечення обчислювальних машин і систем. 

До того ж факультет веде активну науково-дослідну діяльність, співпрацює з університетами України та закордону й підприємствами, де студенти мають можливість набути практичних знань та вмінь. 

У провідному педагогічному ВНЗПолтавщини також є можливість опанувати програмування на кафедрі математичного аналізу та інформатики. Кафедра забезпечує викладання близько 60 дисциплін, серед яких інформатика, програмування, бази даних, операційні системи, методи обчислень, обробка зображень та мультимедія тощо. А педагогічний склад постійно працює над удосконаленням навчально-методичного забезпечення. Викладачі підготували посібники з грифом МОН України та оновили навчальні матеріали. Кафедра є співорганізатором низки всеукраїнських та регіональних конференцій, присвячених розвитку інформаційних наук та інноваційних технологій. Студенти мають можливість проходити практику та обмінюватися досвідом з університетами Польщі та Словенії. 

На базі Полтавського університету економіки і торгівлі також успішно функціонує кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Там готують спеціалістів з комп’ютерних наук, соціальної інформатики та інформаційних технологій. На кафедрі працює наукова школа, яку очолює завідувач. Студенти беруть активну участь в міжнародних та всеукраїнських конференціях. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.