Понеділок, 22 Квітня, 2024

Зручні функції сучасних пральних машин

Сучасні пральні машини очищають тканини й можуть повністю контролювати процес прання, завдяки чому економлять час і сили. Нижче ми розповімо, які їхні функції найбільш зручні та корисні.

Інверторний мотор

Пральні машини, оснащені таким мотором, працюють тихо, досить енергоефективні та витрачають у середньому на 20% менше електроенергії. Особливо актуальна така побутова техніка для невеликої квартири з хорошою чутністю або якщо в будинку є дитина.

Програма «Швидке прання»

Якщо потрібно швидко випрати білизну використовуйте цю функцію. Програма передбачає прання за час від 15 до 30 хвилин. Але іноді машина витрачає більше води або електроенергії, ніж зазвичай. Тому за замовчуванням її встановлювати не варто.

Швидке видалення плям

Для цих цілей розроблено такі технології як AntiStain у Bosch або StainExpert у Gorenje. Мається на увазі запрограмоване прання понад 10 видів різних плям. Власникам пральної машини з подібними технологіями потрібно лише вибрати тип забруднення. Техніка самостійно встановить необхідні параметри і видалить плями.

Перш ніж купувати побутову техніку із зазначеними опціями, варто вивчити ринок. Найзручніше можна дізнатися, скільки коштує пральна машинка, в інтернет-магазині. Наприклад, Алло. Тут є повний каталог пральної техніки для будь-якого бюджету.

Обробка парою

Цей варіант допоможе, коли вдома є маленькі діти, а до білизни висуваються високі гігієнічні вимоги. Пара забезпечує антибактеріальну обробку, допомагає швидше видалити різні типи забруднень. Наприклад, зручна функція Anti-Allergy, є в моделей бренду Electrolux.

Інтелектуальне управління

Система інтелектуального керування робить процес прання максимально економічним. Сенсори всередині пралки самостійно визначають об’єм води, температуру і тривалість циклу для кожного завантаження. Із цієї причини кількість мийного засобу, витрата води та електроенергії скорочується. Крім того, AI дає змогу продовжити термін служби речей – вони менше зношуються під час прання.

Наприклад, у бренду LG є інтелектуальна технологія AI DD, яка може проаналізувати щільність і тип тканини. Потім на основі впроваджених 20 000 поєднань обирається оптимальний тип прання і швидкість обертання барабана.

Дозавантаження білизни

Коли ви забули покласти до барабана необхідну річ, яка потрапила на очі після увімкнення режиму прання – використовуйте цю опцію. Або ви побачили, що з темною білизною завантажили світлу футболку. Крім того, використовуючи цю функцію, можна після завершення прання перед віджиманням дістати з барабана річ, яку не потрібно віджимати.

Як бачимо, здебільшого сучасні машини – це повноцінні помічники, які не тільки економлять час, а й піклуються про ваші речі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.