Неділя, 21 Липня, 2024

Якими мають бути дитячі зимові коляски

Суєта перед прогулянкою з дитиною – стандартна ситуація більшості батьків. Вона загострюється взимку, в якій здається, що найменша помилка може призвести до замерзання та хвороби дитини. Але не можна укутувати малюка так, щоб він спітнів під безліччю шарів одягу. Виручає правильно підібраний візок, який забезпечить комфорт дитині та батькам. Докладніше про те, яким має бути зимовий візок у матеріалі.

Маневрені колеса

Насамперед слід звертати увагу на колісну базу, від неї залежить прохідність та керованість. Для зими найкраще підходять чотириколісні дитячі коляски з м’яким ходом. Краще підбирати колеса більше, діаметром не менше 30 сантиметрів, для більшої прохідності. Слід відмовитись від поворотних коліс, щоб вони не набивались снігом.

Зверніть увагу на матеріал шин – пластикові будуть поганим вибором, тому що на льоду зчеплення з дорогою абсолютно пропаде. Коляска стане некерованою, і ризик вислизнути з обраного шляху збільшиться. Для зими рекомендується підбирати моделі з надувними колесами та зі спіненої гуми. Вони допоможуть легше долати сніг та не ковзати на льоду.

Блок для прогулянок

Моделі з прогулянковим блоком, що повертається, взимку — чи не першочергова необхідність. З ними малюк може сидіти обличчям та спиною до батьків. Це дозволить розвертати колиску у напрямку від вітру, щоб він не задував у колиску. Завдяки цьому дитина буде захищена від раптового снігопаду та хуртовини.

Теплі руки

Не забуваємо і про комфорт батьків, тому важливий момент для зимового візка – тепла муфта на ручці. Таким чином ви збережете тепло для рук навіть у найморознішу погоду. Адже керувати коляскою задубілими пальцями не лише незручно, а й неприємно.

Додатковий захист малюка

Щоб убезпечити дитину від негоди, слід подумати про широкий капюшон, який можна розкласти будь-якої миті. У холод він захистить малюка від негоди та опадів, у сонячний зимовий день – від надлишків світла. Вибирайте виключно якісні матеріали, оскільки вони зможуть забезпечити якісний баланс температури, який буде комфортний дитині. Чохол для ніжок не повинен пропускати вітер, але при цьому не створювати тепличні умови. Також додатково допоможе дощовик, який захищає від раптового дощу.

Звертаючи увагу на ці моменти при виборі коляски ви зможете забезпечити комфортні прогулянкові умови собі та малюкові. Розглядайте моделі з додатковими відсіками для зберігання речей, які можуть знадобитися на прогулянці. У разі різкого похолодання або потепління ви зможете утеплити або, навпаки, трохи роздягнути малюка. І вибирайте перевірених виробників, це убезпечить від неякісної покупки коляски.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.