Неділя, 21 Липня, 2024

Які переваги оренди серверів в Україні, а не за кордоном

Протягом багатьох років було прийнято вважати, що сервери зберігання даних повинні розміщуватися в максимальній близькості від споживача контенту. Це зумовлено кількома причинами:

  • у 2000-і роки швидкість інтернет з’єднання між містами була дуже низькою, особливо в країнах СНД тому сервер для користувачів з Києва потрібно було розміщувати в столиці і т.д.
  • Мовний бар’єр не дозволяв замовляти послугу за кордоном, оскільки підтримка не могла відповісти або просте непорозуміння могло викликати серйозні проблеми у конфігуруванні сервера. Нагадаємо, нейронний гугл-перекладач запрацював тільки в 2016 році.
  • Загалом рівень розвитку технологій, мов програмування та поголовне розповсюдження нелегального програмного забезпечення зачиняли двері нашим Адмінам та розробникам на “Захід”.

Яка ситуація на даний момент? Безліч проблем із минулого давно вирішено. За швидкістю інтернет-з’єднання та шириною каналу наші країни зрівнялися з Європою, а багато в чому наша, відносно свіжа, інфраструктура навіть краща, ніж у США, оскільки там канали зв’язку прокладали давно.

Мовний бар’єр також не проблема. Вам доступно до завантаження незліченну кількість програм в браузер для автоматичного перекладу, сучасний перекладач від гугла та й загалом.

Що стосується ліцензійного програмного забезпечення, можна з упевненістю сказати, що останні кілька років у рази зросла кількість офіційного ліцензованого обладнання та ПЗ, аналогічно і за рівнем технологій.

Але є низка об’єктивних причин, з яких ми рекомендуємо вибрати оренду серверів саме в Україні:

  1. Широкий вибір конфігурацій серверів можуть спокійно конкурувати з європейськими аналогами (див. приклад https://hyperhost.ua/uk/servers/in-ukraine)
  2. Останні кілька років, ключовими факторами ранжування сайту є швидкість завантаження сайту, оптимізатори та вебмайстри готові піти на будь-які кроки заради того, щоб виграти частки секунд у швидкості завантаження сайту. З одного боку CDN Кешування може вирішити це питання, але з іншого боку великі CDN сервіси в основному не мають серверів у наших регіонах. Таким чином, єдиним правильним рішенням може бути оренда сервера в Україні. Так контент буде найближчим до споживача.
  3. Ви можете працювати за договором та супровідними документами, що важливо для юр.осіб з нашого регіону.
  4. Методи оплати для фіз.осіб також ширші саме в української компанії. На контрасті закордоном ви можете сплатити здебільшого через PayPal, що для багатьох може стати додатковим бар’єром.

Загалом вибір у бік оренду сервера в Україні, відмінний вибір із низки озвучених вище причин.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.