Четвер, 23 Травня, 2024

Як вибрати ківш екскаватора в Полтаві?

Екскаватори належать до спецтехніки, призначення якої – робота у складних умовах із тривалими навантаженнями. З огляду на це окремі компоненти таких транспортних засобів виготовляють з твердої, високоміцної  сталі. Проте при тривалій експлуатації навіть найміцніший матеріал зношується.

У цій статті ми розповімо, що таке футерування ковша, і як воно продовжує “життя” обладнання.

Види та типи екскаваторних ковшів

Ківш — навісне обладнання, що використовується найчастіше на навантажувачах та екскаваторах. Вони бувають краплеподібними, конусними або прямокутними, із загальною для всіх типів особливістю — передньою ріжучою частиною. Це так званий ніж ковша, ріжуча крайка чи коронка. Як правило, таких “зубів” може бути від трьох до восьми, а їх форма та матеріал відповідає певному типу робіт.

Так, залежно від призначення, розрізняють 3 типи екскаваторних ковшів:

  • литий
  • зварний
  • комбінований

Чим відрізняються ковші один від одного? Залежно від призначення, складом сталі, а також наявністю або відсутністю футерування.

Навіщо ковшу футерування?

Футерування — це елемент захисту, що закріплюється на кожен зуб ковша, простір між зубів, бокорізи (бічний захист) і днище.

Така технологія являє собою покриття ковша захисним матеріалом, посилення його різними накладками та додатковими елементами. Вона суттєво продовжує експлуатаційні можливості навісного обладнання та скорочує кількість капітальних та термінових ремонтів. У результаті футерований ківш більш стійкий до впливу агресивного середовища та захищений від механічних, термічних та хімічних ушкоджень.

Футерування також знижує ударні навантаження, зменшує налипання матеріалу та поверхневе тертя. Крім того, скорочується час ремонтних робіт, оскільки весь процес зводиться лише до заміни захисних елементів, без відновлення основного робочого органу.

Де купити якісне начіпне обладнання в Полтаві?

Інтернет-магазин “Пак-Трейд” працює в Україні з 2004 р. За цей час підприємство пройшло шлях від продажу скретч-плівки до виробництва власного навісного обладнання. Крім того, “Пак-Трейд” доставляє спецтехніку з Європи та Америки та забезпечує її технічне обслуговування на власних сервісних майданчиках.

Ще одна перевага “Пак-Трейд” — прийнятні ціни, оскільки компанія працює безпосередньо з виробниками та не користується послугами посередників. Оплатити покупку в Пак-Трейд можна готівкою або безготівково, а доставлення продукції здійснюється в будь-яке місто України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.