Вівторок, 18 Червня, 2024

В яких ситуаціях використовувати ф’ючерси на Біткоїн?

Ф’ючерси Біткоїн – це потужний інструмент, який використовується для торгівлі головною монетою ринку та популярними альткоїнами. Цей продукт відкриває більше можливостей для заробітку, оскільки можна укладати угоди у будь-якому напрямку. А якщо ви готові ризикнути, щоби збільшити капітал, тоді можна додатково розглядати кредитне плече.

Що таке ф’ючерси на біржі криптовалют?

Особливість криптоф’ючерсів полягає в тому, що вони надають доступ до цифрових монет без фактичного володіння ними. За своїм принципом цей інструмент схожий на фондові індекси або ф’ючерси на товари, коли інвестор готовий брати на себе ризики зміни ціни крипти. Контракти працюють таким чином, що трейдер погоджується на розрахунок готівки без торгівлі криптовалютою в прямому розумінні цього слова.

Розрахунок того, скільки коштує ф’ючерс, ведеться на базі вартості певної монети, яка прописана у договорі. І при цьому, як було сказано вище, вам не потрібно мати безпосередньо крипту. Операції з ф’ючерсами на криптовалюту сьогодні доступні не лише на спеціалізованих майданчиках, де ведеться торгівля деривативами. Подібні послуги пропонують звичайні криптобіржі в окремому розділі. Наприклад, ви торгуватиме криптоф’ючерсами на WhiteBIT – одній з найбільших європейських бірж криптовалют. Як і на спотовому ринку, ф’ючерсний теж працює цілодобово.

Навіщо потрібні ф’ючерси?

Ф’ючерсні контракти належать до деривативів – похідних фінансових інструментів. Як правило, вони використовуються для отримання прибутку на спекуляціях. За допомогою ф’ючерсів трейдер може відкривати і довгі і короткі позиції, додаючи до цього ефект кредитного плеча. Але варто пам’ятати, що кредитне плече – це не лише вищий заробіток, а й підвищені ризики.

Криптовалюти онлайн можуть використовувати по-різному. І ф’ючерси на Біткоїн чи інші монети – тому підтвердження. Ще один підхід до того, як їх задіяти – хеджувати цінові ризики. Як результат – ви зможете захистити себе від стрибків курсу у протилежний бік.

Наприклад, майнери BTC побоюються обвалу вартості активу до позначки, коли видобуток стає нерентабельним. Іншими словами, витрати на електрику перевищують прибутковість від здобутих монет. У цьому випадку убезпечити себе можна так: продати ф’ючерси на кількість наявних BTC. Якщо ціна сильно впаде, контракт дозволить нівелювати втрати від обвалу курсу за рахунок прибутку від короткої позиції.

Як грамотно використати ф’ючерс криптовалюти?

Біржі завжди попереджають, що такий інструмент несе підвищені ризики. Ви повинні усвідомлювати, що маржинальна торгівля не терпить помилок. Якщо спотовий ринок дає можливість перечекати навіть глибоке просідання, то криптоф’ючерси ви повинні будете закрити, навіть зі збитками. Щоб торгівля приносила прибуток, дотримуйтесь простих правил:

  • Уважно вивчайте торгові умови перед роботою нового контракту.
  • Враховуйте ставку фінансування. Відсоток може здатися невеликим, але за весь час він може забрати на себе значну частину доходу.
  • Дотримуйтесь складеної заздалегідь стратегії.
  • Не беріть участь у торгах при різкій волатильності та невизначеності ринку, оскільки складно передбачити, як поведеться ринок далі.
  • Завжди встановлюйте стоп-лос, не доводьте втрати до позначки автоматичної ліквідації.

Перед тим як використовувати ф’ючерс на Біткоїн, вивчіть фундаментальні основи цього продукту. Обережно керуйте ризиками, оскільки торгівля деривативами пов’язана з високою волатильністю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.