Вівторок, 18 Червня, 2024

Переваги та недоліки оренди автомобіля для бізнесу в Полтаві

Все частіше підприємці користуються послугою оренда авто для бізнесу під час вирішення робочих питань. Адже наявність орендованого автомобіля з презентабельним виглядом дозволяє бути мобільним і швидко пересуватися містом у будь-який час доби.

Головні переваги прокату авто для корпоративних клієнтів

Розглянемо більш детально, в чому плюси та мінуси користування підприємцями автомобілями в оренду.

  • Перш за все прокат автомобіля дозволяє суттєво зменшити фінансові витрати. Зокрема, вам не потрібно купувати новий транспортний засіб, витрачатися на його обслуговування, сплату страхування та інших платежів.
  • Можливість делегування завдань. Зазвичай компанія, в якої орендують авто, самостійно займається обслуговуванням, страхуванням та ремонтом транспортних засобів. При цьому сервіс забезпечує підтримку клієнтів цілодобово. Тобто, юридичні особи отримують менше адміністративних завдань.
  • Завдяки оренді автомобілів компанії мають можливість зменшити податки, оскільки послуга входить до витрат підприємства, що підлягають відрахуванню під час сплати податкових зобов’язань.

Серед недоліків оренди автомобіля можна назвати можливі приховані умови в договорах оренди, які варто уважно вивчити. Адже чимало компаній прописують оплату за страхування, яка в деяких випадках може бути більшою, ніж прокат.

Де замовити оренду авто компаніям з Полтави

Якщо вас очікує бізнес-поїздка в столицю або ж вам потрібне авто для пересування Полтавою рекомендуємо звернутися в компанію «7Cars». Ви зможете швидко та вигідно орендувати автомобіль.

Оформлення прокату транспортних засобів є досить простим і не потребує зусиль. Перш за все, потенційним корпоративним клієнтам потрібно вибрати клас автомобіля з каталогу на сайті 7Cars. В компанії в наявності понад 100 марок транспортних засобів різних класів. Коли ви визначитеся, який саме підходить вашому бізнесу, менеджери 7Cars надішлють вам найбільш актуальні пропозиції.

Після цього достатньо направити реєстраційні документи й найближчим часом ви отримаєте договір оренди та акт прийому-передачі автомобіля. В договорі детально розписано умови співпраці, в тому числі й виникнення форс-мажорних ситуацій.

Оплативши рахунок, компанія отримує автомобіль для використання у бізнес-діяльності. При необхідності в 7Cars можуть надати водія та додаткове обладнання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.