Понеділок, 22 Квітня, 2024

Найефективніші засоби захисту для рослин

Кожен сучасний аграрій знає, наскільки крім якісного насіння, добрив та техніки важливі засоби для захисту рослин. Саме вони можуть забезпечити отримання хорошого врожаю та його збереження.

На сьогоднішній день ринок практично переповнений такими коштами, проте не всі з них добре себе зарекомендували. Одним із якісних продуктів є гренадер гербіцид, який відрізняється високою ефективністю, а також безпекою для екології та людини.

Докладніше про препарат

Гренадер гербіцид є системним післясходовим гербіцидом, який спрямований на те, щоб знищувати однорічні та багаторічні дводольні бур’яни (навіть ті, що відрізняються високою стійкістю). Він застосовується по відношенню до зернових колосових культур.

Як діє засіб

Дозу гербіцидної речовини, що діє, поглинають переважно листя і переміщують до точки, де відбувається зростання бур’янів. При цьому ацетолактатсинтазний фермент пригнічується, що призводить до зупинки клітинного поділу, а це стає причиною припинення їх зростання через кілька годин після того, як була проведена обробка.

Коли відбувається остаточне ураження

Ряд перших видимих ​​симптомів ураження видно вже на п’яту-десяту добу після того, як було проведено обприскування. Остаточно бур’яни гинуть приблизно на чотирнадцяту-двадцять першу добу.

За менш чутливими бур’янами і тими, що перебувають на пізніших стадіях розвитку, спостерігається особлива живучість, але їхнє зростання точно припиняється.Таким чином, вони не будуть завдавати шкоди культурним рослинам, і не споживатимуть поживні речовини та вологу.

За рахунок теплої погоди гербіцид діє ще швидше, а ось умови прохолодної та сухої погоди – навпаки, негативно впливають на швидкість дії препарату.

Переваги придбання гренадера гербіциду в інтернет-магазині “Агро-Допомога”

Серед переваг можна виділити те, що:

  • цей інтернет-магазин відрізняється доступними цінами на гербіциди, якість яких підтверджують відповідні сертифікати;
  • кожен покупець може оплатити замовлення тим способом, який є найзручнішим саме для нього;
  • крім цього, кваліфіковані менеджери завжди дадуть відповідь на ваші питанні і допоможуть підібрати найефективніший засіб.

“Агро-Допомога” є вірним помічником жителів Полтави у боротьбі з бур’янами та іншими шкідниками, які стоять на шляху отримання великого та якісного врожаю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.