Четвер, 23 Травня, 2024

Love Moschino – дизайнерський одяг для стильних образів

Love Moschino – знахідка для яскравих особистостей

Серйозність та помпезність модної індустрії нерідко стає приводом для глузувань та іронічних висловлювань. Історія творчості Франка Москіно була складена з іронії, і сам творець цього ніколи не приховував. Його смішила наполегливість і консервативність моди, і він прагнув показати її риси з іншого погляду, називаючи себе придворним блазнем всесвітнього модного будинку. Проте ставлення до його баченню зовсім не було жартівливим. Люди це прийняли і багато хто побачив у цьому нове дихання, ексклюзивний стиль і вишуканість, яку не дано зрозуміти зарозумілим модельєрам. Москіно став свого роду іконою для молодого покоління, орієнтуючись на події, проблеми та вади суспільства. При цьому не можна назвати жартом справжній продукт, який вартий згадки в книгах з технологічного аналізу методів і культури фешн-індустрії. Love Moschino  – це сучасне відгалуження ідей Франка, яке втілилося в колекціях стильного повсякденного одягу, взуття та аксесуарів.

Насамперед це – престижний італійський бренд, який вшановує традиції поколінь майстрів і працює за їхніми лекалами. Лейбл приділяє багато уваги деталям та якості кінцевого продукту, використовуючи як сучасні підходи, і класичні методи виробництва. Особливо це помітно в дрібницях, адже навіть пильним поглядом ви не знайдете у продукції огріхів чи вад. Важливу роль також відіграє практичність та функціональність, адже для молодих людей рух еквівалентний життю. Навіть атрибути більш класичного гардеробу на кшталт спідниць стають зручною альтернативою повсякденним та спортивним штанам, а розписну блузку легко комбінувати з піджаком.

Асортимент дуже універсальний і підходить як для вечірок, так і для простої повсякденності. Особливо приваблює взуття та аксесуари. Вони знають чим здивувати. Незвичайні форми, поєднання палітри кольорів і декор роблять кожен товар унікальним. У колекціях є і відносно базові речі, якщо ви, навпаки, не хочете надто виділятися. Однак для тих, хто всіляко намагається звернути увагу до власної персони, цей бренд стане справжньою знахідкою. На особливу увагу заслуговують авторські принти з фразами або малюнками, які посилаються на різні культурні явища, персонажів та події. Придбати оригінальну продукцію ви можете у мультибрендовому інтернет-магазині Saks’85 з найбільш повним асортиментом товарів та доставкою по всій території України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.