Понеділок, 22 Липня, 2024

Карданний вал: діагностика поломки і ремонт в Полтаві

Автомобілі, на жаль, часто можуть вийти з ладу в самий не підходящий момент. При цьому поломки можуть бути від самих незначних до дуже серйозних: дивні звуки з-під капота, вібрації – перші і термінові “дзвіночки” до того, що потрібно звертатися в ремонт. Однією з причин таких змін у звичній роботі вашого транспортного засобу може бути через карданного валу. У цій статті ми розповімо все про цю систему, де знайти офіси в Полтаві і чому варто звернутися в “Карданвал Сервіс”. 

Що це? 

Все автомобілісти знають, що карданний вал – це система, яка передає крутний момент від рухового відсіку до колісних мостам. У разі поломки цього механізму може привести до дострокового зносу ходової або навіть до аварій. 

Механізм карданного валу може поламатися за такими основними причинами: 

 1. Брак на виробництві – в цьому випадку поломка “дає про себе знати” буквально в перші дні після покупки автомобіля або заміни деталі. Ремонт/заміна системи виробляють на станції технічного обслуговування згідно гарантійним зобов’язанням виробника; 
 2. Знос і пошкодження – досить поширена поломка, так як з часом практично всі деталі автомобіля ламаються. До майстра варто відразу звернутися, як тільки транспортний засіб “прокотилося” дном по бордюру або іншим виступаючих деталей на дорозі.

Як визначити? 

Якщо у вас є підозри, що карданний вал пошкоджений, переконається можна завдяки такими ознаками (не забувайте: не намагайтеся усунути поломку самостійно – негайно в СТО): 

 • масло протікає; 
 • незвичний звук при запуску; 
 • стукіт під час руху; 
 • деформація; 
 • порушення балансу. 

Де виконати ремонт?

Для полтавчан, які все ж зіткнулися з поломкою карданного валу або будь-який інший несправністю – зверніться в автосервіс “Карданвал Сервіс”. Це не просто майстерня, це виробник карданних валів. Також, “Карданвал Сервіс” пропонує такі послуги своїм клієнтам: 

 • виїзд за несправною системою, ремонт / заміна і установка на місці; 
 • продаж б/у карданних валів; 
 • розрахунок, проектування системи; 
 • діагностика системи; 
 • балансування деталей. 

“Карданвал Сервіс” має офісні представництва по всій Україні, також доступна послуга доставки авто деталей. 

Високий рівень сервісу, приємні і головне доступні ціни, широкий спектр послуг з ремонту, виготовлення та заміни системи і, звичайно ж, гарантія на послуги і продукт – все це про ТОВ “Карданвал Сервіс”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.