Четвер, 23 Травня, 2024

Dorothee Schumacher – еталонний представник жіночої моди

Dorothee Schumacher – дизайнерські вишукування для справжніх модниць.

У 80-х роках жіноча мода рясніла маскулінністю, а унісекс став повсюдним трендом, який порядком набрид. У таких умовах складно було думати про красу, легкість і невимушеність, адже діловий вигляд нав’язувався звідусіль як для чоловіків, так і для прекрасної половини людства. Саме цю несправедливість вирішила компенсувати своїми творами Доротея Шумахер. Маючи досвід у модній індустрії після співпраці з відомими персонами індустрії, вона повернулася до Німеччини та презентувала першу самостійну колекцію. Вона складалася всього з 5-ти футболок, проте початок був досить бурхливо зустрінутий публікою, і побудував міцний плацдарм для подальшої роботи. Бренд Dorothee Schumacher став ковтком свіжого повітря для жіночих образів. Протиставивши грубим кольорам ніжність і шляхетність дизайнер вирішила й надалі розвивати ідею жіночності у своїх творах.

Сьогодні компанія продовжує дотримуватись призначеного курсу, пропонуючи як окремі елементи гардеробу, так і цілі ансамблі для створення гарного та чуттєвого вигляду впевненої та незалежної жінки. У колекціях переважають теплі благородні відтінки сірого, молочного та бежевого кольорів. У виробництві використовують приємні та естетичні матеріали кращого зразка: бавовну, шовк, кашемір, шерсть. Кожна тканина грамотно обіграна в композиції, щоб надати лише найкращі свої якості для зручності володарки та довершення її зовнішності.

До речі, про це. Однією з головних завдань для дизайнерів є позитивне, але ненав’язливе доповнення первозданної краси. Одяг — лише прикраса, і вона не повинна затьмарювати етнічність. Асортимент марки значно розширився за останні роки, і сьогодні представляє велику різноманітність товарів у категоріях одягу та аксесуарів. Іншою вагомою перевагою бренду можна назвати його інтернаціональність. Натхнення може черпатися з різних національних та культурних джерел, тому кожна колекція не схожа на попередню, і розкриває нові аспекти та особливості, залишаючись актуальною надовго. Багато в чому успіх бренду полягає саме в його принциповості та унікальному баченні. Вони породжують справді ексклюзивні твори, які не загубляться у вашому гардеробі. Продукція офіційно представлена ​​у мультибрендовому інтернет-бутику Charisma. Тут ви можете придбати останні новинки з доставкою по всій Україні. Сплатити замовлення можна на сайті або після отримання та огляду в поштовому відділенні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.