Понеділок, 22 Квітня, 2024

Де купити диван в дитячу кімнату в Україні?

Займаючись облаштуванням дитячої кімнати, варто обов’язково подбати про диван. На цьому етапі виникає маса запитань стосовно типу конструкції, розміру, інших важливих критеріїв. Серед всього різноманіття, котре пропонують сучасні виробники, не варто забувати і про вподобання самої дитини.

Наприклад, купити диван в дитячу кімнату ви можете онлайн в ТЦ 4ROOM. Вибір та широкий діапазон цін приємно порадує.

Основні поради

  1. Спершу необхідно визначитися з місцем. Де в дитячій кімнаті ви плануєте поставити диван? Варто завчасно зробити заміри.
  2. Практичність виробу. Диван можна використовувати для відпочинку, гри, а також для сну. В цьому випадку звертайте увагу на пружність матрацу, присутність або ж відсутність бортів (залежить від віку дитини). Зручно, коли конструкція передбачає присутність ящиків для зберігання білизни.
  3. Надійність та міцність. Каркас зі сталі або дерева зможе витримати значні навантаження. Дерев’яна основа — це ще й екологічний та безпечний варіант, найбільш бюджетними вважаються каркаси з ДСП.
  4. Ще один момент — немарка оббивка, котру можна мити.  Наприклад, гобелен, шинил. Дані варіанти не брудняться і характеризуються міцністю.

Тож купити дитячі меблі з доставкою можна в гіпермаркеті ТЦ 4ROOM. Серед запропонованих варіантів точно знайдеться той, котрий відповідатиме всім критеріям.

Вибір дитячого дивану: що варто знати?

Ось перелік основних параметрів, про які не варто забувати:

  • механізм дивану, його конструкція. Найбільшою популярністю користуються розкладні моделі. Це цілком зрозуміло, адже такий виріб можна скласти та гратися, а ввечері розкласти та спати;
  • розмір та висота. Варто відштовхуватися від розмірів кімнати. В маленьких приміщеннях точно не вмістити великогабаритний вибір;
  • одно- чи двоповерхова модель. Останній вибір стане справжньою знахідкою для родин з двома дітьми та обмеженими квадратними метрами;
  • наповнювач дивану. Для дитячого виробу, котрий буде використовуватися і для сну, краще віддавати перевагу багатошаровому наповнювачу.

Де придбати диван в дитячу в Полтаві?

Науково доведено, що оформлення кімнати, її стиль впливають на настрій дитини, а також на формування психіки. Жителі Полтави зможуть зробити чудовий вибір, замовивши диван онлайн в гіпермаркеті ТЦ 4ROOM. Це дуже зручно та практично, а широкий діапазон цін зробить таку покупку ще й вигідною.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.