Четвер, 23 Травня, 2024

Автомобіль з пробігом: чому полтавцям варто одразу замінити оливу після покупки

Моторна олива забезпечує зниження тертя деталей двигуна, завдяки чому поршні, підшипники, кільця та циліндри менше зношуються та мають більш тривалий термін служби. Власник повинен завжди бути впевненим в якості оливи в своєму авто. Ось чому заміна масла київ є дуже популярним запитом у полтавців, які придбали вживаний автомобіль в столиці.

Де швидко замінити оливу

Купуючи не новий автомобіль, часто доводиться ризикувати, адже не завжди зовнішній вигляд авто може розповісти все про умови його експлуатації попереднім власником. Правильним рішенням буде одразу ж замінити моторну оливу, оскільки невідомо, коли востаннє це робили і чи якісну оливу використали.

Для заміни масла в іншому місті доведеться звернутися в сервісний центр. Звичайно, потрібно, щоб все зробили швидко і без довгого очікування в черзі. Таку послугу експрес заміни моторної оливи пропонує автосервіс Oiler. Весь процес займе лише годину, до того ж вам призначать точний час візиту, тож чекати під СТО не доведеться. Щоб записатися, потрібно лише:

  • залишити заявку на сайті
  • узгодити з менеджером час
  • обрати зручну станцію мережі

На СТО працівники нададуть вам всі необхідні консультації, підберуть найбільш відповідну оливу для вашого авто. Поки проводитимуть заміну, ви зможете зачекати в зручній кімнаті для клієнтів: випити каву і подивитися телевізор. Процедура заміни оливи займе півгодини, а загалом ви витратите лише годину часу.

Діагностика ходової автомобіля

Крім заміни оливи, не зайвим буде перевірити ходову. Час від часу ця процедура рекомендована будь-якому автомобілю, тим більше для щойно придбаного вживаного. Тож діагностика ходової ціна – ще один найчастіший запит нових власників авто. Провести перевірку можна одночасно з заміною оливи, це потрібно попередньо узгодити з менеджером сервісного центру. Діагностика всіх елементів системи займе близько години. 

Якщо для вас важлива особлива точність, можна замовити комп’ютерну діагностику. Така послуга дорожча і процедура триває довше – близько двох годин, але і результат буде відповідним. В ході діагностики працівники Oiler перевіряють автомобіль за 58 пунктами. У переліку будуть елементи передньої осі, задньої осі, двигуна, освітлення. Також перевірять акумулятор, двірники, кондиціонер, омивач та інші системи.

Якщо ж ваш автомобіль потребує ремонту, автосервіс Oiler дасть можливість підібрати все необхідне та провести швидку та якісну заміну запчастин. На всі роботи компанія надає гарантію, що дозволяє бути впевненим в підході до виконання завдання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.