Понеділок, 27 Травня, 2024

На Полтавщині прокладуть першу бетонну дорогу

Невдовзі розпочнеться будівництво бетонного шляхопроводу Кременчук-Манжелія, що поєднує державний шлях М-22 з підприємством “Укртатнафта”. Ремонтом дороги займатиметься компанія “Агентство місцевих доріг” за допомогою методу вкочування бетону. Далі на poltava-future.

Що ще відомо про ремонт?

Укладання дороги на цьому відрізку планують розпочати наступної весни. Роботи буде виконувати ТОВ “Шляхове будівництво “Альтком””. Загальна вартість складає майже 56,5 мільйонів гривень.

«Це одна із найбільш інтенсивних доріг. Дуже невелика ділянка – 2,2 км дороги, які ми відновимо. Хочемо поекспериментувати. Є проєктне рішення, можливо в реальності вона вийде набагато дешевше” – говорить директор “Агентства місцевих доріг” Олексій Басан.

Найбільшими перевагами таких доріг він назвав той факт, що бетонна дорога здатна витримати навантаження у 100 тонн. Також він відмітив довговічність такої ініціативи: якщо все зроблено правильно і якісно, то термін експлуатації дороги складатиме від 15 до 20 років.

Основними ж недоліками бетонної дороги, за словами директора фірми є те, що вона коштує дорожче. Також, мінусом є й те, що в Україні зараз є лише декілька компаній, які мають досвід у будівництві бетонних доріг.

“Якщо нам все вдасться і це не буде коштувати набагато дорожче за асфальтобетонні покриття, то ми плануємо масштабувати такі ремонти у навантажених ділянках”, – додає директор компанії “Агентство місцевих доріг” Олексій Басан.

То ж, при вдалому розкладі справ, мережа побудови доріг за новими стандартами буде розширюватися на Полтавщині. Це покращить якість обласних шляхів та дасть можливість розвивати практику зведення доріг з бетонним покриттям і надалі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.