Понеділок, 22 Квітня, 2024

ТОП романтичних куточків Полтави, де можна зізнатись у коханні

Полтава – надзвичайно красиве, мальовниче, а ще дуже романтичне місто. Можливо, вона не може похвалитися помпезністю Парижу чи лоском Риму, але тут теж є чимало по-справжньому романтичних куточків, які можна вважати ідеальними локаціями для зізнання в коханні та навіть пропозиції руки й серця. Більш детально про романтичні локації Полтави у нашому матеріалі на сайті poltava-future.

Дендропарк

фото с ru.yonik.me

Більшість людей традиційно не хочуть виставляти на загальний огляд подробиці свого особистого життя. Любовні зізнання багато хто прагне робити тет-а-тет, дивлячись в очі обранцеві або обраниці і не відволікаючись ні на що та ні на кого навколо.

Одним з кращих куточків для такої важливої справи можна назвати Полтавський Дендропарк – єдиний ландшафтний парк міста, що має значну площу 124 гектари і розташований поблизу селища Яківці (село, приєднане до міста). Можна прогулятися по туристичних доріжках і присісти на одну з лавочок, щоб там промовити заповітні слова чи піти трохи далі – до ставку з лебедями і на тлі чарівного природного пейзажу зізнатися в любовних почуттях. До речі, дані птахи і -відомі символи любові й вірності, так що берег водоймі, де вони живуть – одна з кращих романтичних локацій для зізнання.

Правда, у вихідні дні в Дендропарку досить багато гуляючих, отже, усамітнитись буде важкувато, зате в будні відшукати тихе, мальовниче і красиве містечко, де в найнесподіваніший момент ніхто не потривожить, простіше простого.

Варто зауважити, що Дендропарк – не просто сквер чи куточок природи, а місце з багатим історичним минулим. За часів Полтавської битви (перемогою в якій досі пишаються багато жителів міста) тут ріс густий яківчанський ліс, який поступово переходив у діброву (дубовий ліс) Монастирської гори. Під час Другої Світової Війни дерева були знищені з тактичних міркувань. Після перемоги СРСР над німецькими фашистами вирішено було відновлювати “легені планети”, але замість висадки лісу в районі села Яківці заклали дендрологічний парк.

Колесо огляду

фото з IGotoworld.com 

У Полтаві діє одне-єдине колесо огляду, що дає можливість споглядати панораму міста з ракурсу пташиного польоту. Для тих, хто не боїться запаморочливої висоти і схильний до нестандартних рішень, зізнання у коханні в повітрі стане найкращою подією, яка точно не забудеться.

Атракціон знаходиться в парку «Перемога» і працює у вихідні з 9:00 ранку. Особливого напливу бажаючих покататись немає, так що вибрати вільну кабінку і усамітнитися з об’єктом любовних почуттів абсолютно не проблематично.

Звичайно, полтавське колесо огляду не таке величезне і сучасне, як в харківському парку Горького або в київському парку, але цілком безпечне і придатне для катання, а значить, і для того, щоб піднявшись високо над рідним містом, сказати «Я тебе кохаю».

Біла Альтанка

фото з IGotoworld.com

Для тих, хто не особливо звертає увагу на оточуючих і хоче зізнатися в любові в дійсно знаковому, у всіх сенсах особливому місці, немає локації краще, ніж Біла Альтанка. Біла підковоподібна арка – головний символ міста, а також улюблене місце полтавців різного віку та поколінь. Цілком можливо, що через якийсь час, прогулюючись з коханою людиною до альтанки, ви станете з посмішкою згадувати хвилюючий момент промовляння заповітної фрази.

Тим, хто вирішив зізнаватись у любовних почуттях, на Білій Альтанці,  варто вирішити, вранці або ввечері привести об’єкт своїх почуттів до «місця Х». У першій половині дня тут малолюдно, зате ввечері, коли темніє, включається гарне підсвічування (наразі не працює через режим світломаскування).

Як і Дендропарк, Альтанка має довгу та героїчну історію. Рішення про будівництво Арки у вигляді підкови прийняли в далекому 1909 році, приурочивши до двохсотрічного ювілею перемоги в битві зі шведами. Форма Арки також не була випадковою. Ніби як кінь Петра Першого втратив тут свою підкову, що дуже засмутило Государя. Але потім правитель змінив свою думку, вважаючи цю прикрість знаком, який приносить удачу. Це наштовхнуло на думку, що арка повинна бути підковоподібною.

Альтанку збудували саме там, де Петро наступного дня після перемоги зустрічався з ремісниками Полтави. Під час Другої Світової Війни конструкцію зруйнували, оскільки з цього місця відкривався чудовий вид на околиці і було зручно вести обстріл. 

У повоєнний час Альтанку відбудували, назвавши «Ротондою дружби народів». Втім, ця назва швидко забулася, для полтавців вона була і буде Білою Альтанкою, що нагадує про перемогу у війні зі шведами.

Берег Свободи

фото з dom.ukrainebazar.com 

Якщо зізнання в коханні (або пропозиція руки й серця) вирішено робити в теплу пору року, відмінною локацією для такої романтичної події стане берег річки. Самим просторим, а заодно і найбільш мальовничим є Берег Свободи в селі Ковальова Дістатися туди можна особистим транспортом або автобусами (ходять щоденно з АС-2, час відправлення і повернення в місто потрібно уточнювати в касі автовокзалу).

Як і в Дендропарку, у вихідні дні тут досить людно, проте, пляж досить-таки просторий, тому, якщо постаратися, цілком реально знайти затишне, відокремлене, тихе місце. У будні на Березі Свободи відпочивають переважно місцеві (жителі Ковалівки), так що народу на порядок менше, ніж в суботу та неділю, отже, швидше за все, під час важливої розмови вас ніхто не потурбує.

До речі, на Березі Свободи проводяться різні заходи, наприклад, щорічне святкування Івана Купала, Водохресні купання в річці, а також святкування Дня Молоді. У безпосередній близькості від пляжу знаходиться Нічний клуб і кафе з однойменною назвою, як варіант, там можна відсвяткувати знаменну подію, якщо визнання в любові виявиться взаємним і, як то кажуть, «все складеться».

Можна також зізнатися в коханні біля одного з фонтанів (найбільш ефектним є новий фонтан біля стадіону «Ворскла»), або гуляючи в Корпусному парку. Полтава – мальовниче і затишне місто, повне красивих місць, здатних стати відмінними локаціями для задушевних бесід про почуття та любовні переживання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.