Понеділок, 22 Квітня, 2024

Джоггер чоловічі – нове віяння в світі моди

Напевно ви вже звернули увагу на те, як стрімко розмиваються межі між повсякденним одягом і спортивною атрибутикою. Кожен сезон світ моди поступово зближує два ці поняття, створюючи чергову річ, яка є альтернативою між, здавалося б, абсолютно різної по спрямованості одягом. Сьогодні мова піде про джогери, які з недавніх пір задихали новими фарбами. Придбати їх можна, перейшовши в магазин Bolf, який славиться якісним одягом.

Чоловічі джоггери – що це?

Давайте відразу ж розберемося, що ж це за штани такі. Джоггери називають злегка вільні штани, внизу завужені за допомогою гумових манжет. Талія в джоггер переважно висока, а кроковий шов варіюється: може бути стандартним і зниженням. Якісні моделі шиються з використанням натуральних матеріалів.

Відмітна риса чоловічих джоггерів

Головною відмінністю елементом чоловічих джоггерів є якраз-таки манжета. Це свого роду почерк даної моделі. Вона задає все стилістичне спрямування штанів: може зробити їх спортивними, а може гармонійно вписати в повсякденний смарт-кежуал образ.

У класичних моделях використовується тонка манжета, яка по суті вшита в тканину – це надає штанів більш стриманий, класичний стиль.

Драпірувальні спосіб вшивання гумки – теж вважається звичайною практикою в джоггер.

Найпростіший спосіб – трикотажна стрічка.

Правила вибору чоловічих джоггерів

Вибирати даний вид штанів слід з урахуванням своєї статури. Тому давайте тезисно пройдемося по основним правилам, яких слід було б дотримуватися:

Високі стрункі хлопці та чоловіки можуть собі дозволити придбання абсолютно будь-якої моделі джоггерів – вони ніяк не спотворюють вашу фігуру. Те ж саме стосується і вибору кольору і матеріалу.

А ось джоггери з щільного однотонного матеріалу підійдуть хлопцям міцної статури невисокого зросту.

Люди із зайвою вагою можуть не засмучуватися – для них вже створена модель на тонкій гумці, за допомогою яких ширина штанини стає злегка вже.

Де можна носити джоггери чоловічі?

Чоловічі джоггери дуже вдало вписуються в більшість повсякденних і спортивних стилів. У них ви легко можете відправитися на прогулянку по парку, зустріч з друзями або відправитися в спортзал – все залежить від того, який колір і матеріал використовується в даних брюках.

Джоггери додають у весь ваш образ автентичності і неповторності, адже вони вдало поєднуються з толстовками, фланелевими сорочками, кросівками будь-якого типу і ін.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.