Четвер, 23 Травня, 2024

Як вибрати електрочайник? Найкращі поради

Сучасні виробники пропонують різноманітні моделі, постійно покращуючи якість та функціонал виробу. Які електрочайники прослужать справді довго? Як зробити правильний вибір? Мешканці Полтави дізнаються про види та правила підбору більше.

Які бувають електрочайники? Топ популярних варіантів

  1. Найбільшою популярністю користується класичний побутовий прилад.
  2. Виділяють також термопот, тобто чайник із функцією термоса. Його часто обирають сім’ї з маленькими дітьми.
  3. Автомобільні електрочайники, які підключаються до гнізда прикурювача.
  4. Дорожній прилад характеризується компактністю та малопотужністю (об’ємом до 1 л). Серед модельного ряду можна зустріти складні моделі.
  5. Набагато дорожче класичних електрочайників коштують Smart через досить просунутий функціонал. Користувач керує побутовим приладом за допомогою смартфона.

Що важливо при виборі?

Враховуйте такі параметри:

  • матеріал корпусу: пластик, метал, скло та кераміка. Найдешевше обійдуться пластикові моделі, дорожче – керамічні електрочайники. Експерти радять обирати металевий прилад через міцність та довговічність матеріалу;
  • вибір типу нагрівального елемента: відкритий або прихований. Останній варіант вважається більш довговічним та надійним;
  • об’єм електрочайника. Завжди враховуйте кількість користувачів, важливо підходити до покупки раціонально. Для одного-двох дорослих підійде об’єм до 1 л, для невеликої родини – 1,5 – 1,7 л, в офіс купують прилади від 2,5 л, найчастіше термопот;
  • від потужності побутового приладу залежить швидкість кип’ятіння, наприклад, оптимальний показник для 1 л – 650-1500 Вт;
  • додатковий функціонал: підсвічування, термометр, функція підтримки температури, подвійні стінки і т. д.

Де замовити якісний електрочайник?

Мешканці Полтави зможуть підібрати найкращий побутовий пристрій перевіреного бренду в інтернет-магазині ЖЖУК. Присутність фільтрів та категорій полегшить вибір, допоможе підібрати електрочайник за бажаною ціною.

Найбільшою популярністю користуються моделі таких брендів: «Aurora», «Delfa», «Braun», «Beko», «Bosch». Цей перелік можна продовжувати і надалі. На порталі ЖЖУК можна детальніше ознайомитись з характеристиками кожного приладу від тієї чи іншої компанії-виробника.

Вибираючи цей атрибут кухні, важливо враховувати основні параметри. Якщо виникнуть додаткові питання, тоді фахівці служби підтримки ЖЖУК на все дадуть відповідь і допоможуть визначитися.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.