Четвер, 23 Травня, 2024

Огляд найкращих комутаторів для дому

Мережеві комутатори ще називають свитчами. Це сучасне обладнання, яке було розроблено для з’єднання кількох комп’ютерів у межах однієї чи кількох мереж. Дані передаються безпосередньо одержувачу. Завдяки цьому забезпечується найкращий рівень продуктивності та максимальна безпека.

Головні критерії вибору

Комутатор для дому повинен бути якісним, володіти необхідними технічними характеристиками. Мережеве комутаційне обладнання потрібно вибирати з урахуванням наступних параметрів:

  1. Загальна кількість робочих портів. Виробники пропонують моделі, які мають мало роз’ємів RJ-45. Такий пристрій підійде для експлуатації всередині малої локальної домашньої мережі або в невеликому офісному приміщенні.
  2. Модель. Некеровані комутатори здебільшого відносяться до другого рівня. Але виробники пропонують домашнього використання моделі третього покоління. Вони відрізняються величезною кількістю функцій, які можна настроювати.
  3. MAC-адреси. Рекомендується завжди враховувати ємність таблиці з MAC-адресами. Для цього необхідно здійснити розрахунок точного потенційного розширення локальної мережі.
  4. Швидкість передачі. Це базовий параметр демонструє максимально можливу швидкість роботи кожного порту. Виробники пропонують моделі комутаторів, які оснащуються портами із різною швидкістю.

При виборі варто врахувати параметр внутрішньої пропускної спроможності. Цей параметр впливає на швидкість роботи обладнання.

Огляд найкращих моделей

Виробники пропонують великий та різноманітний вибір комутаторів для домашнього використання, але для допомоги було складено рейтинг найкращих моделей. Вони добре зарекомендували себе у роботі, демонструють безперебійне функціонування, незалежно від навантаження.

TP-LINK LS1005G

Ця модель домашнього комутатора оснащена п’ятьма портами. Настільний пристрій дозволяє підключити до єдиної мережі до п’яти персональних комп’ютерів. Вони функціонуватимуть на максимально можливій швидкості.

Виробник подбав про оснащення пристрою технологією Plug and Play. Завдяки цьому користувачі зможуть легко виконувати налаштування та керувати технікою. Кожен компонент мережного обладнання надійно захищається від зовнішнього впливу. Металевий корпус витримує несильні падіння, удари. Пристрій цієї моделі призначений для тривалого терміну експлуатації.

TP-LINK TL-SG105

Це домашнє комутаційне обладнання, яке дозволяє легко та швидко здійснити підключення від 1 до 4 користувачів до єдиної мережі. Представлена ​​модель відмінно підійде для використання в квартирі або офісному просторі.

Пристрій легко та швидко перекладати готову мережу на Ethernet. Після всіх налаштувань користувачі зможуть оцінити значне підвищення швидкості, якості мережного з’єднання. Представлена ​​модель має наступні головні функції, які стануть корисними для кожної людини:

  • можливість відстеження трафіку, що проходить через пристрій;
  • виконання моніторингу мережі з персонального комп’ютера;
  • застосування технології, що швидко розпізнає відключення від мережі.

Обладнання має високий рівень пропускної спроможності. Користувачі зможуть обмінюватись між собою важливою інформацією на максимально високій швидкості. До основних переваг відносять доступну вартість обладнання, відсутність складних налаштувань, наявність міцного металевого корпусу.

ZYXEL GS1200-5

Представлена ​​модель відрізняється досить компактними розмірами. Користувачі можуть оцінити наявність п’яти основних інтерфейсів. Вони призначені для швидкого підключення та об’єднання мережного обладнання. Внаслідок цього створюється єдина локальна мережу.

Кожен із портів підтримує передачу даних на швидкості до 1 Гб. До переваг можна віднести простий та доступний інтерфейс. Користувачі зможуть виконати всі необхідні налаштування протягом короткого часу. Прилад компактний та завдяки своїм габаритам підходить для домашнього використання. Ще одна важлива перевага – невисоке енергоспоживання.

Виробник для збирання використовував матеріали високої якості. Модель підтримує повний дуплекс з автоматичним перемиканням при зміні налаштувань. На кожному з портів є індикатор, який демонструє роботу пристрою та з’єднання. Комутатор привертає увагу високим рівнем продуктивності, тому функціонує без перебоїв та затримок. Користувачі зможуть швидко та безпечно обмінюватись даними між усіма підключеними пристроями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.