Неділя, 21 Липня, 2024

City24: ваші кошти завжди під рукою 

Оплачуйте послуги безпечно

Життя минає настільки стрімко, що не встигаєш оглянутися, як за плечима опинилися цілі роки. Щоб йти в ногу з часом, всім нам потрібно підлаштовуватися під сучасні тенденції. Довжелезні черги, переповнені людьми приміщення та зіпсований настрій – це пережитки минулого. Навіть люди похилого віку потрохи починають опановувати нові засоби зв’язку, дистанційне спілкування та отримання послуг. 

Цікаво, що у високорозвинених західноєвропейських країнах люди вже давно забули про офлайн-шопінг – все необхідне можна придбати чи оплатити за допомогою Інтернету. Пропонуємо й вам делегувати важливі справи. Як саме? Зараз розповімо. 

Перерахунок грошей онлайн — City24

Уявіть, що у вас «горять» дедлайни на роботі й немає часу навіть на те, щоб пообідати. Або ж дитина захворіла і потребує цілодобової турботи та піклування. Або уявіть, що на плечі звалилося й те, й інше одночасно. Тим часом світ не зупиняється: потрібно щось їсти, десь жити, платити податки й взагалі залишатися на зв’язку. Втім, часу на те, щоб вибігти у найближче відділення банку чи супермаркет, де облаштований смартбокс, немає. Вихід є — City24!

Поки вам часом хочеться просто звернутися калачиком і попросити все і всіх зачекати, поки ви відпочиваєте, ми знайшли альтернативу особистим візитам саме у вигляді Сіті24. Тепер є можливість спростити життя і не витрачати час на виконання таких обов’язків, як оплата комунальних послуг, штрафів, поповнення мобільного – всі ці операції можна здійснити в режимі онлайн!

Це всеукраїнський платіжний сервіс, яким користуються сотні тисяч людей. Більшість фінансових операцій здійснюються в два натиски. В усіх користувачів платформи під рукою понад 5000 послуг. Найпопулярніші серед них – це перерахунок коштів, оплата комуналки, податків, заборгованостей у банку, ломбарді чи іншій фінансовій установі.  

Окрім того, через додаток можна оплатити пакет кабельного ТБ, розрахуватися з інтернет-провайдером, поповнити рахунок мобільного телефону чи навіть зайнятися благодійністю. І все це не виходячи з дому чи офісу, не відволікаючись від улюбленого заняття чи відпочинку. 

Поспішайте зареєструватися та користуватися

Зазначимо, що авторизація займе у вас буквально кілька хвилин, достатньо буде доступу до інтернету та пристрою, з якого плануєте реєструватися. Це може бути смартфон, планшет чи комп’ютер. На офіційному сайті на верхній панелі справа є вкладинка «вхід». Натиснувши туди, перед очима з’явиться невелика анкета, куди треба внести персональні дані — ім’я, прізвище та контактний номер телефону. Завершивши цей етап, ви отримаєте доступ до особистого кабінету. Щоб безпечно ним користуватися, вигадайте надійний пароль. Модератори сайту рекомендують підбирати комбінації з латиниці та цифр. Обов’язково запам’ятайте його або запишіть у блокноті, щоб не загубити. Якщо ж не захочете ламати голову, система сама запропонує альтернативний пароль, який автоматично буде відтворюватися під час кожного входу на сервіс. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.