Четвер, 23 Травня, 2024

Спорткомплекс “Колос” у Решетилівці не встигнуть відкрити цьогоріч – зросла ціна ремонту

Стало відомо про те, що спортивний комплекс “Колос” у Решетилівці не вдасться вчасно відремонтувати й відкрити до кінця року, як і планувалося. У проєкті сталися зміни, тому ціна підвищилася до 65 мільйонів гривень. Далі на poltava-future.

Через коригування з’явилася потреба у додаткових ремонтних роботах. Реконструкція цього об’єкту йде вже два роки. Веде її харківська ТОВ “Нанотехсервіс”, але з квітня цього року. У першій половині року проєкт двічі змінювали, заплативши проєктній організації близько 600 тисяч гривень. Минулого місяця у Департаменті будівництва, містобудування та архітектури запевняли губернатора, що СК здадуть в експлуатацію до кінця року, однак за тиждень Департамент замовив чергову корекцію проєкту за 439 тисяч гривень. Через це, зросла й загальна вартість реконструкції “Колосу”.

Що не так з розцінками? 

Ще на перших етапах загальна вартість робіт оцінювалася в 42,2 мільйони гривень. Однак, це було ще в квітні 2019 року, тобто, півтора року тому. Два місяці тому, в жовтні будівництво коштувало 57 мільйонів гривень, а зараз кошторис зріс до цифри майже у 65 мільйонів гривень. 

Цей проєкт фінансується і з держбюджету й з обласної казни. Так, дотації з боку держави тут передбачені на рівні 36,8 мільйонів гривень, область же має надати 22,5 мільйони. Усі потрібні гроші область вже виділила, не всі кошти ще освоєні, а наступного року має надійти ще 5 мільйонів з держпрограми.

У Департаменті будівництва хочуть, щоб спортивна зала була добудована вже цього року. Термінів кінцевого результату поки не надають, проте договір з підрядником продовжили до наступного жовтня. Але там обіцяють працювати без зупинок за умови своєчасного фінансування.

Сьогодні ж будівельники виконують опоряджувальні роботи в майбутніх спортивного та побутового корпусів, монтують стінові огородження у спортзал, влаштовують спортмайданчики з баскетболу й тенісу, а також займаються благоустроєм території.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.