Понеділок, 22 Квітня, 2024

Охорона ялинки обійдеться міському бюджету Полтави в 50 тис.грн

У 2019 р. Полтава вже відзначилася на всю Україну установивши “найдорожчу” ялинку в країні. Нагадаємо, що на неї було витрачено 2 800 000 млн.гривень з міського бюджету, а прикраси і взагалі обійшлися в 5 000 000 грн. Далі на poltava-future.

Цьогоріч заплановано більш скромне новорічне святкування. Відкриття ялинки в Полтаві заплановане на 19 грудня, а ось за даними сайту Prozorro, охороняти конструкцію та слідкувати за безпекою відвідувачів, будуть працівники охоронного підприємства “Явір-2000” з 7 по 31 грудня за 49 тис. 300 грн. 

В минулому році період охорони був значно довшим, із 9 грудня по 22 січня, і коштував місту 51 тисячу гривень. Тож можна зробити висновок, що послуги підприємства дещо здорожчали, адже в 2021 р. термін охорони значно коротший.

Традиційно новорічну ялинку встановлять на Театральній площі міста. А на відкриття запланована масштабна концертна програма, вітання та подарунки від Святого Миколая, виступи місцевих музичних і танцювальних колективів, костюмовані казкові герої, ігри та розваги для дітей, і ярмарок.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.