Понеділок, 22 Квітня, 2024

Полтавське вікно в ІТ-світ США: компанія “Digicode”

Історія “Digicode” почалася в Києві у 2008 році, а за 8 років головний офіс переїхав до Техасу, США. Відтоді щорічно чисельність персоналу та прибутку зростає на 30-40 %. А з 2020 року щорічно роки команда зростає на 59%. Протягом всієї історії компанія розробила складні технологічні рішення для таких компаній як Microsoft, Bosch, Cisco, Domino’s, для великої кількості малих і середніх підприємств. Кілька років тому у Полтаві відкрився офіс компанії, у якому працюють провідні місцеві спеціалісти: IT-шники, дизайнери тощо. Далі на poltava-future.

Спектр послуг, за якими можна звернутися до полтавського “Digicode”

Офіси Digicode працюють у Полтаві, Києві, Братиславі, США та Ізраїлі. Компанія надає повний комплекс послуг з розробки програмного забезпечення, тестування, супроводу та підтримки, інтеграції застосунки, стратегічного та технологічного IT-консалтингу. 

Метою компанії є розробка для клієнтів найкращих індивідуальних програмних рішень для інтернету, мобільних пристроїв та комп’ютера. Команда заявляє, що намагається зрозуміти бізнес так само добре, як і його засновники та знайти правильне рішення, щоб компанії мали цифровий продукт, який сподобається клієнтам і принесе хороший прибуток. 

Оскільки команда “Digicode” розуміє, що наймати висококваліфікованих технологів складно і дорого, вони пропонують використовувати свій досвід, навички та глибокі знання, стартапам та підприємствам, щоб вирішити бізнес-завдання, залучаючи IT-фахівців світового рівня до розробки своїх технологічних продуктів за допомогою зручної моделі найму. Компанія інтегрується в проєкти клієнтів і супроводжує їх на всьому шляху від ідеї до успішного випуску продукту або в будь-якому напрямку.

Також у полтавському офісі клієнти замовляють консультації — рекомендації, навички та розуміння, від стратегії виходу на ринок до етапу успішного продукту, адже конкуренція на ринку стає дедалі більшою.

Особливу увагу команда приділяє створенню зручного та змістовного дизайну. Адже взаємодія з користувачем відіграє ключову роль в успіху продукту. Їх робота спрямована на створення шляху користувачеві, спрощення та інтуїтивно зрозумілих процесах, чіткому представленню інформації, заохоченню користувачів до цілеспрямованих дій.

Рішення для стартапів з обмеженим часом та бюджетом

Ще одним напрямком роботи “Digicode” є створення власних і кросплатформних послуг мобільної розробки: від прототипів до розповсюдження. Фахівці компанії постійно відстежують новітні технології для забезпечення вищого рівня безпеки, тенденцій для створення сучасного користувацького досвіду та зосереджуються на вирішенні реальних бізнес-завдань. Команда має рішення для стартапів з обмеженим часом та бюджетом, а також за корпоративний мобільності, орієнтований на безпеку, надійність і масштаб.

До полтавської команди також можна звернутися щодо модернізації та автоматизації уже готової компанії, а не стартапу. Спеціалісти допомагають клієнтам плавно переходити із застарілих платформ на нові, що дозволяє підвищити прибутковість за допомогою нових бізнес-моделей, продуктивності, зручності використання, ефективності та глобального охоплення.

Переваги для працівників

Очевидно, що офіси, які розташовані не тільки в Полтаві, а в різних куточках світу, забезпечать безперервну підтримку, де б не були клієнти. Команда освоїла дистанційну співпрацю та створили міцні спільноти по всьому світу. Це означає що працюючи з офісу в Полтаві будете спілкуватися з стартаперами та засновниками бізнесів з усіх континентів. 

До того ж це можливість обмінюватися досвідом з колегами з інших офісів. В компанії працює понад 350 дизайнерів, інженерів, керівників проєктів та ентузіастів технології. Це дає кожному дивовижна кількість інформації та конкурентну перевагу у роботі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.